Obniżka! BAJO Autotransporter niebieski

BAJO Autotransporter niebieski

Tweet Share Google+

000002280

Nowe

BAJO Auto transporter niebieski

Bajo - Drewniany Auto transporter. Wyposażono go w przyczepę, na której znajdują się dwa auta (niebieskie lub zielone i czerwone). Zgodnie z założeniami producenta, część elementów autka pomalowano, a część pozostawiono w naturalnym kolorze drewna.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

57,99 zł

57,99 zł

57,99 zł za szt.

BAJO Auto transporter niebieski

Bajo - Drewniany Auto transporter. Wyposażono go w przyczepę, na której znajdują się dwa auta (niebieskie lub zielone i czerwone). Zgodnie z założeniami producenta, część elementów autka pomalowano, a część pozostawiono w naturalnym kolorze drewna. Każde autko ma poręczne otwory (okna), które ułatwiają zabawę – dziecko może bez większego problemu włożyć tam palce i samodzielnie sterować pojazdem.

Zabawka jest całkowicie bezpieczna. Przeznaczona, zgodnie z zaleceniami producenta, dla dzieci powyżej 18. miesiąca życia. Należy ją czyścić wilgotną szmatką i przechowywać w suchym miejscu. Auto zapakowano w stylowe, tekturowe pudełeczko z okienkiem.

CZEGO DZIECKO MOŻE SIĘ NAUCZYĆ?
Drewniane zabawki Bajo rozwijają zdolności manualne dziecka i jego prawidłową koordynację ruchową. Pobudzają wyobraźnię i uczą przestrzennej orientacji. Zapoznają dziecko z ruchem, prędkością i mobilnością w świecie zabawy.

wymiar auta (cm): 18x5x10
kolor: żółty, czerwony, niebieski
opakowanie: tekturowe pudełko z okienkiem

Podobne produkty