BAJO Przeszywanka But naturalny kolor

Tweet Share Google+

000002276

Nowe

BAJO Przeszywanka But naturalny kolor

Oryginalna edukacyjna zabawka w postaci drewnianego buta-przeszywanki. Świetnie się sprawdzi przy nauce wiązania butów i nawlekania sznurowadeł. Przewlekanie sznureczka przez dziurki rozwija koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne.

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

65,01 zł

65,01 zł za szt.

BAJO Przeszywanka But naturalny kolor

Oryginalna edukacyjna zabawka w postaci drewnianego buta-przeszywanki. Świetnie się sprawdzi przy nauce wiązania butów i nawlekania sznurowadeł. Przewlekanie sznureczka przez dziurki rozwija koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne. Bucik jest zaopatrzony w kółka, dzięki czemu  można go również pchać bądź ciągnąć na sznureczku - czyli wykorzystywać jako nietypowy pojazd.

Produkt zapakowany w ekologiczne kartonowe pudełeczko.

Wymiary: 13x7x15 cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podobne produkty