Nowe produkty

na stronę
14,00 zł
DJECO Kalkomania Elodie Kalkomania TINOU firmy Djeco pozwoli na szybkie i efektowne ozdabianie prac plastycznych. Wyjątkowe obrazki w idealnie dobranych kolorach będą wyglądać przepięknie w pamiętniku lub na dziecięcym rysunku. Wystarczy, że ułożysz folię z obrazkiem na wybranym miejscu, a następnie za pomocą mocno przyciskanego ołówka przekalkujesz...
W magazynie
31,00 zł
DJECO Gra karciana Bata - WafGra karciana dla dzieci. 36 kart na których narysowane są kolorowe pieski różnej wielkości. Gra na zasadach wojny. "Wyższa " karta to wyższy piesek. Kiedy dzieci położą tej samej wielkości pieska krzyczą BATA-WAF. Gra losowa. Walory edukacyjne: dziecko poznaje cyfry, a także pojęcie wielkości.
W magazynie
33,00 zł
DJECO Gra karciana Kurczaki Gra karciana, francuskiej firmy Djeco. Zasady gry: Na środku ułóż talię “jajek” obrazkiem z pisklęciem do góry. Potasuj resztę kart i rozdaj każdemu po cztery. Pozostałe karty ułóż w talii na środku obrazkami na dół. Najmłodszy uczestnik rozpoczyna, a kolejność graczy następuje zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
W magazynie
31,00 zł
DJECO Gra karciana Tip Top Clap Taka gra daje wiele korzyści: dobre ćwiczenie na zapamiętywanie, świetny sposób na wspólne spędzanie czasu, gra jest wysokiej jakości i bezpieczna dla dziecka, wyprodukowana przez francuską firmę Djeco.
W magazynie
31,00 zł
DJECO Gra karciana Mini Natura GRA PRZEZNACZONA DLA: 2 - 4 graczyZASADY GRY:Każdy z uczestników otrzymuje 5 kart, pozostałe karty tworzą talię, którą należy ułożyć na środku stołu, obrazkami  do dołu...
W magazynie
52,00 zł
DJECO Gra karciana Anima ZOO Gra taktyczna ANIMA ZOO marki Djeco. Kto zdoła stworzyć najpiękniejsze zoo? Aby wygrać musisz nauczyć się jak wybrać odpowiednie zwierzęta oraz jak się nimi zajmować i czym karmić.
W magazynie
50,00 zł
DJECO Puzzle Oblężony Zamek 100 el. "Oblężenie zamku" to obrazek bogaty w szczegóły, przedstawiający wydarzenia z ataku na zamek króla. Dodatkowym ćwiczeniem dla dzieci po ułożeniu obrazka jest wykonanie zadania na spostrzegawczość. "Obserwacja" polega na odnalezieniu na obrazku elementów umieszczonych na jego ramce.    
W magazynie
50,00 zł
DJECO Puzzle Forest 100 el.    Wyjątkowe panoramiczne 100 el. puzzle marki Djeco z serii Puzzle Gallery wprowadzającej dzieci w świat malarstwa. Do puzzli       dołączony jest plakat o tych samych wymiarach. Puzzle posiadają liczne walory edukacyjne: wpłyną na rozwój wyobraźni Twojego    dziecka oraz jego spostrzegawczości.
W magazynie
27,00 zł
DJECO Składanka papierowa Leśne zwierzęta Sarenka i inne zwierzątka leśne" to zestaw artystyczny Djeco w formie papierowych składanek według instrukcji "krok po kroku". W zestawie do złożenia: sarenka, wiewiórka, dzik, zając oraz sowa.Wymiary zabawki 31,5 x 24 cm wiek 7 - 13 lat
W magazynie
35,01 zł
DJECO Wydrapywanka Natura Zestaw 4 pięknych wydrapywanek: załączonym patyczkiem należy zdrapywać według instrukcji kolejne fragmenty ilustracji, a otrzymamy piękne obrazki, które będą ozdobą każdego pokoju. Zestaw zawiera: 4 obrazki do zdrapania, patyczek, książeczkę z podpowiedziami krok po kroku.
W magazynie
50,00 zł
DJECO Puzzle Dom 35 el. Puzzle dla dzieci Observation "Farma" marki Djeco to puzzle tekturowe składające się z 35 elementów. Każdy element o dużych rozmiarach (gigant) ok. 9 x 8 cm. Po ułożeniu obrazka dziecko ma za zadanie odnalezienie elementów z ramki na obrazku ćwicząc spostrzegawczość. W zestawie plakat o wymiarach 61 x 38 cm.    Wymiary 38 x 61 cm...
W magazynie
33,00 zł
DJECO Puzzle duo Emocje Duże puzzle do łączenia w pary wspierają rozwój manualny i pomagają maluchom rozpoznawać i nazywać emocje. Dodatkowe walory to śliczne ilustracje i fajne pudełko, które ułatwia transport i przechowywanie. Świetny pomysł na prezent.
W magazynie
33,00 zł
DJECO Puzzle duo Zwierzątka i ich obiady Piekne, tekturowe puzzle duo zwierzątka i ich obiady Djeco dla najmłodszych. Do każdego zwierzaka należy przyporządkować to co jest jego przysmakiem. Każda z 10 par jest na innym kolorze. Puzzle dają możliwość opowiadania, porównywania, nazywania zwierzątek, kolorów – pobudzają wyobraźnię i zachęcają do zabawy,...
W magazynie
62,00 zł
DJECO Zestaw artystyczny z brokatem Sarenka Zestaw artystyczny z brokatem, to idealna zabawka dla tych co chcą w swoich dzieciach rozbudzić zmysł artystyczny. Super zajęcie, które pobudzi kreatywność, rozwinie zdolności manualne Twojego dziecka. W zestawie: - 4 obrazki do dekorowania - 9  pojemników z piaskiem - 2 pojemniki z brokatem - 1 rylec i...
W magazynie
27,00 zł
DJECO Origami Zestaw samolotów Stwórz swoje własne papierowe samoloty i zorganizuj zawody lotnicze! Zestaw Origami firmy DJECO składa się z dwudziestu obustronnych kartek z szablonami samolotów oraz pilotów. Każdy samolot to inny model, inny kształt i inna grafika, a każdy pilot to inna osoba! Zrób samodzielnie różne modele samolotów i sprawdź który z...
W magazynie
33,00 zł
DJECO Mozaiki Motylki Zestaw do tworzenia mozaiki z naklejkami. Dziecko bawiąc uczy się kształtów, kolorów i materiałów. Zapoznaje się z pojęciem: mały,średni i duży. Skład : -2 kartonowe ilustracje przedstawiające motylki do udekorowania - kolorowe naklejki - książeczka instruktażowa obrazkowa "krok po kroku" - wiek 4 - 8 lat
W magazynie
33,00 zł
DJECO Kalkomania Za kierownicą Kalkomania to świetna zabawa dla małych artystów. Zestaw zawiera 90 obrazków, które można nałożyć na 3 kartki z tłem. Wystarczy potrzeć obrazek ołówkiem, żeby przenieść obrazek na kartkę.
W magazynie
17,00 zł
DJECO Tatuaże Malutkie Rzeczy Jeśli Twoje dziecko marzy o tatuażu - koniecznie kup mu zestaw Djeco! Tatuaże są kolorowe, wyraźne i przede wszystkim zupełnie bezpieczne, dzięki testom dermatologicznym. Śmieszne, zwariowane wzory rozweselą każdego maluszka!  
W magazynie
17,00 zł
DJECO Tatuaże Brokatowe Kwiaty Jeśli Twoje dziecko marzy o tatuażu - koniecznie kup mu zestaw Djeco! Tatuaże są kolorowe, wyraźne i przede wszystkim zupełnie bezpieczne, dzięki testom dermatologicznym.Piękne kwiaty rozweselą każdego maluszka!  
W magazynie
17,00 zł
DJECO Tatuaże Kosmos Wystarczy wyciąć wybrany tatuaż, delikatnie odkleić ochronną folię a następnie przyłożyć tatuaż do skóry i delikatnie zwilżyć papierek. Następnie mocno przycisnąć papierek przez 30 sekund i później usunąć. Tatuaż już gotowy!
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 113 elementów