MGA konik mini Lalaloopsy Hazelnut

Tweet Share Google+

000000207

Nowe

Lalaloopsy to wyjątkowe lalki, uczące dzieci szacunku i tolerancji dla innych osób. Pokazują, że inność nie jest niczym złym, lecz czymś, co trzeba zaakceptować i być może pokochać.

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

35,01 zł

 

MGA konik mini Lalaloopsy Hazelnut

 

Lalaloopsy  były kiedyś szmacianymi lalkami, które tuż po uszyciu w magiczny sposób ożyły. Każda z nich uszyta została ze starego stroju i w ten sposób uzyskała osobowość jego materiału. Lalaloopsy żyją w kolorowym świecie rzeczy. Każda z nich posiada ukochane zwierzątko i ulubione przedmioty, zadaniem jej opiekunki jest dbać o to, aby jej świat pozostał kolorowy i radosny
Lalaloopsy to linia zabawek od MGA, która została zaprojektowana tak, aby propagować idee szacunku dla inności, indywidualności oraz ideę, że wszystko może dostać drugie życie i nic nie powinno się marnować.
Żyją w kolorowym i ekscentrycznym świecie w którym domy są krzywe, zwierzęta mają inne rozmiary i kolory, a wszystko wykonane z takich materiałów jak tkaniny, guziki i nici.
Laleczki Lalaloopsy uczą dzieci, że każdy człowiek, tak jak i one, jest na swój sposób wyjątkowy, że  ta właśnie wyjątkowość jest ogromnym skarbem, który należy szanować i pielęgnować.

Podobne produkty