MGA Lalaloopsy Babies Spot Splatter Spla

Tweet Share Google+

000000789

Nowe

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

87,00 zł

 MGA Lalaloopsy Babies Spot Splatter

Lalaloopsy'owe bobasy z miękkim, materiałowym tułowiem i gumową głową. W zestawie ze smoczkiem, który można włożyć do buzi lalki, oraz zwierzątkiem-butelką. Niemowlęta mają spodenki i czapeczki z materiału. wysokość: ok. 30 cm.

Lalaloopsy  były kiedyś szmacianymi lalkami, które tuż po uszyciu w magiczny sposób ożyły. Każda z nich uszyta została ze starego stroju i w ten sposób uzyskała osobowość jego materiału. Lalaloopsy żyją w kolorowym świecie rzeczy. Każda z nich posiada ukochane zwierzątko i ulubione przedmioty, zadaniem jej opiekunki jest dbać o to, aby jej świat pozostał kolorowy i radosny.
Lalaloopsy to linia zabawek od MGA, która została zaprojektowana tak, aby propagować idee szacunku dla inności, indywidualności oraz ideę, że wszystko może dostać drugie życie i nic nie powinno się marnować.
Żyją w kolorowym i ekscentrycznym świecie w którym domy są krzywe, zwierzęta mają inne rozmiary i kolory, a wszystko wykonane z takich materiałów jak tkaniny, guziki i nici.
Laleczki Lalaloopsy uczą dzieci, że każdy człowiek, tak jak i one, jest na swój sposób wyjątkowy, że  ta właśnie wyjątkowość jest ogromnym skarbem, który należy szanować i pielęgnować.

Przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia.

 

 

Podobne produkty