DJECO Gra edukacyjna Market

Tweet Share Google+

000001835

Nowe

Djeco to francuski producent niebanalnych zabawek i akcesoriów dziecięcych. Markę cechuje doskonałe wzornictwo, estetyka wykonania i wysoka jakość materiałów. Gra edukacyjna Lotto Market zawiera 16 kart-obrazków i 4 plansze. Zadanie dziecka to dopasowanie żetonów do obrazków z planszy.

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

35,01 zł

35,01 zł za szt.

DJECO Gra edukacyjna Market

Djeco to francuski producent niebanalnych zabawek i akcesoriów dziecięcych. Markę cechuje doskonałe wzornictwo, estetyka wykonania i wysoka jakość materiałów. 

Gra edukacyjna Lotto Market zawiera 16 kart-obrazków i 4 plansze. Zadanie dziecka to dopasowanie żetonów do obrazków z planszy.

Zasady gry:

1. Rozłóż karty na stole obrazkami do dołu i poproś graczy aby wybrali sobię tabliczkę.2. Pierwszy gracz wybiera kartę ze stołu, odwraca i sprawdza czy rysunek na karcie zgadza się z rysunkiem na swojej tabliczce.3. Jeśli się zgadza, kładzie obrazek na odpowiednim mu obrazku na tablicy.4. Jeśli się nie zgadza, odkłada na stół, a kolejna kartę wybiera następny gracz.5. Wygrywa ten, kto pierwszy znajdzie wszystkie obrazki jakie ma na swojej tabliczce.

Wymiary opakowania: 12 x 12 cm

Ilość elementów: 16

Przeznaczone dla dzieci od 2 roku życia.

Podobne produkty