DJECO gra karciana Rapido fruit

Tweet Share Google+

000001775

Nowe

Gra karciana Rapid Fruit to propozycja od firmy Djeco. Sympatyczna gra towarzyska umili wspólne wieczory, spotkania towarzyskie czy podróże.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

34,00 zł

34,00 zł za szt.

DJECO gra karciana Rapido fruit

Gra karciana Rapid Fruit to propozycja od firmy Djeco. Sympatyczna gra towarzyska umili wspólne wieczory, spotkania towarzyskie czy podróże.

Zasady gry.

Przygotowanie gry: karty ze zwierzętami są tasowane i rozdane graczom schowaną stroną (przy 3 graczach, dwie karty odkładamy na bok). Każdy gracz kładzie karty w stosiku przed sobą ukrytą stroną. Karty z owocami i warzywami tasujemy i kładziemy w stosiku na środku stołu stroną odkrytą.

Przebieg gry: każdy z graczy odwraca w tym samym czasie pierwszą kartę ze swojej paczki. Dwie różne sytuacje są możliwe:

- ukazuje się 2 (lub więcej) jednakowych zwierząt. W tym przypadku tylko ci gracze, którzy mają takie samo zwierzę, mogą grać i jak najszybciej uderzają w stosik „owoce & warzywa”. Najszybszy z graczy wygrywa pierwszą kartę z tego stosu i kładzie ją przed sobą, jako zdobytą kartę.

- co najmniej jedna z odwróconych przez graczy kart zawiera ten sam owoc lub warzywo co karta „owoc & warzywo” z środka stołu. W tym przypadku, wszyscy gracze mogą grać i szybko uderzyć kartę, która znajduje się na środku stołu. Najszybszy zdobywa pierwszą kartę z tego stosu i kładzie ją przed sobą, jako zdobytą kartę.

Uwaga: gracz, który odwróci kartę z parą rękawic bokserskich, traci możliwość grania.

Kary umowne:

W razie pomyłki, gracz jest ukarany i musi zwrócić jedną ze zdobytych wcześniej kart i położyć ją pod stosem kart „owoce & warzywa”.

Na koniec kolejki, albo jeden gracz wygrywa kartę „owoce & warzywa” i kolejka dalej trwa z kartą ze spodu, albo nikt nie wygrał tej karty i kolejka dalej trwa z tą samą kartą. Gracze odwracają w tym samym czasie nową kartę i gra toczy się dalej.

Gdy gracze nie mają już kart „zwierzęta” odwracają stosik już grany, tasują karty i gra trwa dalej.

Koniec gry: gra kończy się, gdy nie ma już kart „owoce & warzywa”. Wygrywa ten gracz, który zebrał najwięcej kart „owoce & warzywa”.

Wymiary opakowania: 11,7 x 8,5 x 2,8 cm

Przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia.

Podobne produkty