Obniżka! BAJO Samolot zielony

BAJO Samolot zielony

Tweet Share Google+

000001299

Nowe

Oryginalny, drewniany samolocik marki Bajo. Zielony samolocik jest na tyle poręczny i lekki by łatwo mogły się nim bawić także młodsze dzieci. Prosta zabawka ma kółeczek dzięki czemu można nim nie latać ale także jeździć po podłodze.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

52,00 zł

52,00 zł

BAJO Samolot zielony

Oryginalny, drewniany samolocik marki Bajo. Zielony samolocik jest na tyle poręczny i lekki by łatwo mogły się nim bawić także młodsze dzieci. Prosta zabawka ma kółeczek dzięki czemu można nim nie latać ale także jeździć po podłodze. Pojazd idealnie sprawdzi się podczas zabaw w domu, na podwórku czy w przedszkolu.

Zabawka wykonana w materiałów najwyższej jakości bezpiecznych dla dziecka.

Wymiary: 15 x 15 x 7 cm

Przeznaczone dla dzieci od 2 roku życia.

Bajo to polska marka znana zwłaszcza wśród tych rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość rodzimych producentów, ale przede wszystkim poszukują zabawek o wyjątkowym designie. Zabawki Bajo charakteryzują się oryginalnością oraz fantastyczną estetyka produktów. Zabawki Bajo to produkty dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz bezpiecznym materiałom i farbom, zabawki Bajo są idealne nawet dla najmłodszych dzieci. Piękny design sprawia, że będą cieszyć oko przez długie lata.

Podobne produkty