Obniżka! BAJO Samolot czerwony

BAJO Samolot czerwony

Tweet Share Google+

000001298

Nowe

Oryginalny, drewniany samolocik marki Bajo. Czerwony samolocik jest na tyle poręczny i lekki by łatwo mogły się nim bawić także młodsze dzieci. Prosta zabawka posiada kółeczka dzięki czemu można nim nie latać ale także jeździć po podłodze.

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

52,00 zł

52,00 zł

BAJO Samolot czerwony

Oryginalny, drewniany samolocik marki Bajo. Czerwony samolocik jest na tyle poręczny i lekki by łatwo mogły się nim bawić także młodsze dzieci. Prosta zabawka posiada kółeczka dzięki czemu można nim nie latać ale także jeździć po podłodze. Pojazd idealnie sprawdzi się podczas zabaw w domu, na podwórku czy w przedszkolu.

Zabawka wykonana w materiałów najwyższej jakości bezpiecznych dla dziecka.

Wymiary: 15 x 15 x 7 cm

Przeznaczone dla dzieci od 2 roku życia.

Bajo to polska marka znana zwłaszcza wśród tych rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość rodzimych producentów, ale przede wszystkim poszukują zabawek o wyjątkowym designie. Zabawki Bajo charakteryzują się oryginalnością oraz fantastyczną estetyka produktów. Zabawki Bajo to produkty dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz bezpiecznym materiałom i farbom, zabawki Bajo są idealne nawet dla najmłodszych dzieci. Piękny design sprawia, że będą cieszyć oko przez długie lata.

Podobne produkty