Obniżka! BAJO Samolocik niebieski

BAJO Samolocik niebieski

Tweet Share Google+

000001296

Nowe

Drewniany samolocik z pilotem, posiada ruchome śmigło i obrotowe koła, dzięki czemu zabawa nim stanie się jeszcze bardziej interesująca. Kolory, jakimi został pomalowany samolot, z pewnością przykują wzrok dziecka.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

39,90 zł

39,90 zł

BAJO Samolocik niebieski

Drewniany samolocik z pilotem, posiada ruchome śmigło i obrotowe koła, dzięki czemu zabawa nim stanie się jeszcze bardziej interesująca. Kolory, jakimi został pomalowany samolot, z pewnością przykują wzrok dziecka. Farby użyte do pomalowania zabawki są nietoksyczne.

Co ważne, pomimo że zabawka wykonana jest z drewna, jest lekka, dzięki czemu możemy być spokojni, że nasz maluch nie zrobi sobie krzywdy podczas zabawy. Wielkość samolotu została dostosowana do małych rączek dzieci, w taki sposób, aby mogły one bez problemu trzymać zabawkę w rączce. Zabawka gwarantuję świetną podniebną przygodę.

Wymiary: 12 x 10 x 7 cm

Przeznaczone dla dzieci od 1,5 roku życia.

Bajo to polska marka znana zwłaszcza wśród tych rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość rodzimych producentów, ale przede wszystkim poszukują zabawek o wyjątkowym designie. Zabawki Bajo charakteryzują się oryginalnością oraz fantastyczną estetyka produktów. Zabawki Bajo to produkty dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz bezpiecznym materiałom i farbom, zabawki Bajo są idealne nawet dla najmłodszych dzieci. Piękny design sprawia, że będą cieszyć oko przez długie lata.

Podobne produkty