Obniżka! BAJO Formuła 1 czerwona

BAJO Formuła 1 czerwona

Tweet Share Google+

000001302

Nowe

Bajo - Drewniane Auto Formuła 1 wykonano z drewna. Zgodnie z założeniami producenta, część elementów pomalowano, a część pozostawiono w naturalnym kolorze. Auto ma ergonomiczny, opływowy kształt, więc idealnie dopasowuje się do dłoni dziecka.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

57,99 zł

57,99 zł

BAJO Formuła 1 czerwona

Bajo - Drewniane Auto Formuła 1 wykonano z drewna. Zgodnie z założeniami producenta, część elementów pomalowano, a część pozostawiono w naturalnym kolorze. Auto ma ergonomiczny, opływowy kształt, więc idealnie dopasowuje się do dłoni dziecka. Ma podgumowane koła, przez co porusza się szybko, a przede wszystkim cicho.

Drewniane zabawki Bajo rozwijają zdolności manualne dziecka i jego prawidłową koordynację ruchową. Pobudzają wyobraźnię i uczą przestrzennej orientacji. Zapoznają dziecko z ruchem, prędkością i mobilnością w świecie zabawy.

Wymiary: 18 x 9 x 6 cm.

Przeznaczone dla dzieci od 1 roku życia.

Bajo to polska marka znana zwłaszcza wśród tych rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość rodzimych producentów, ale przede wszystkim poszukują zabawek o wyjątkowym designie. Zabawki Bajo charakteryzują się oryginalnością oraz fantastyczną estetyka produktów. Zabawki Bajo to produkty dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz bezpiecznym materiałom i farbom, zabawki Bajo są idealne nawet dla najmłodszych dzieci. Piękny design sprawia, że będą cieszyć oko przez długie lata.

Podobne produkty