BAJO Kwiatek na patyku

Tweet Share Google+

000001745

Nowe

Drewniany, solidnie wykonany pchacz to absolutny niezbędnik każdego małego adepta sztuki chodzenia. Płatki kwiatka rozwijają się podczas wprawiania go w ruch - podnoszą się do góry.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

75,01 zł

75,01 zł za szt.

BAJO Kwiatek na patyku

Drewniany, solidnie wykonany pchacz to absolutny niezbędnik każdego małego adepta sztuki chodzenia. Płatki kwiatka rozwijają się podczas wprawiania go w ruch - podnoszą się do góry. Każdy energiczny maluch, który uwielbia dreptać, chodzić szybkim krokiem czy biegać będzie zadowolony mogąc przy tym prowadzić przed sobą drewnianą zabawkę.

Drewniane koła zabezpieczone są gumowymi ringami, dzięki którym zabawkę prowadzi się płynnie, nie zacina i nie rysuje podłogi. Pchacz może być prowadzony zarówno na zewnątrz, jak i w domu – po parkiecie, panelach czy wykładzinie.

Cechy:

- zabawka wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego pochodzącego z polskich lasów,
- produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce,
- solidnie wykonane kółka uzupełnione o gumowe ringi, które zapewniają płynny ruch,
- wspomaga naukę chodzenia.

Wymiary: ok. 44 x 17 x 44 cm

Przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Bajo to polska marka znana zwłaszcza wśród tych rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość rodzimych producentów, ale przede wszystkim poszukują zabawek o wyjątkowym designie. Zabawki Bajo charakteryzują się oryginalnością oraz fantastyczną estetyka produktów. Zabawki Bajo to produkty dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz bezpiecznym materiałom i farbom, zabawki Bajo są idealne nawet dla najmłodszych dzieci. Piękny design sprawia, że będą cieszyć oko przez długie lata.

Podobne produkty