BAJO Grzechotka żabka

Tweet Share Google+

000001950

Nowe

Drewniana grzechotka Żabka firmy Bajo, to absolutny klasyk wśród zabawek dla najmłodszych. Prosty, okrągły kształt z delikatnie zarysowanym konturem żaby, z grzechoczącym w środku pierścieniem i dzwoneczkami.

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

30,00 zł

30,00 zł za szt.

BAJO Grzechotka żabka

Małe dzieci uwielbiają bawić się zabawkami, które wydają najrozmaitsze dźwięki. Dlatego każdy maluch musi mieć w swoim domowym wyposażeniu porządną grzechotkę. To najprostszy rodzaj zabawy absorbujący uwagę idealny na początek życia. Drewniana grzechotka Żabka firmy Bajo, to absolutny klasyk wśród zabawek dla najmłodszych. Prosty, okrągły kształt z delikatnie zarysowanym konturem żaby, z grzechoczącym w środku pierścieniem i dzwoneczkami.

Zabawka idealnie dopasowuje się do rączek maluszków, dzięki czemu jest bardzo wygodna w zabawie. Zaabsorbuje każdego malca, który uwielbia potrząsać zabawkami, które wydają ciekawe dźwięki. Zabawa grzechotką żabką przysporzy wiele radości najmłodszym pociechom. Wykonana jest z bardzo trwałych materiałów i składa się z dwóch idealnie do siebie pasujących pierścieni.

Wymiary: 7 x 5 x 7 cm

Przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Bajo to polska marka znana zwłaszcza wśród tych rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość rodzimych producentów, ale przede wszystkim poszukują zabawek o wyjątkowym designie. Zabawki Bajo charakteryzują się oryginalnością oraz fantastyczną estetyka produktów. Zabawki Bajo to produkty dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz bezpiecznym materiałom i farbom, zabawki Bajo są idealne nawet dla najmłodszych dzieci. Piękny design sprawia, że będą cieszyć oko przez długie lata.

Podobne produkty