BAJO Grzechotka rybka

Tweet Share Google+

000001286

Nowe

Drewniana grzechotka w kształcie rybki, wewnątrz posiada mały dzwoneczek, który wydaje delikatny dźwięk. Kolory, jakimi zostały pomalowane grzechotki, z pewnością przykują wzrok dziecka.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

32,00 zł

32,00 zł

BAJO Grzechotka rybka

Drewniana grzechotka w kształcie rybki, wewnątrz posiada mały dzwoneczek, który wydaje delikatny dźwięk. Kolory, jakimi zostały pomalowane grzechotki, z pewnością przykują wzrok dziecka. Co ważne, pomimo że zabawka wykonana jest z drewna, jest bardzo lekka, dzięki czemu możemy być spokojni, że nasz maluch nie zrobi sobie krzywdy podczas zabawy.

Dodatkowo wielkość grzechotki została dostosowana do małych rączek dzieci, w taki sposób, aby mogły one bez problemu uchwycić zabawkę.

Co rozwija?

- Koordynację dźwiękowo-ruchową,
- zdolności manualne,
- zdolności poznawcze.

Wymiary: 8 x 5 x 8 cm

Przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Bajo to polska marka znana zwłaszcza wśród tych rodziców, którzy stawiają na wysoką jakość rodzimych producentów, ale przede wszystkim poszukują zabawek o wyjątkowym designie. Zabawki Bajo charakteryzują się oryginalnością oraz fantastyczną estetyka produktów. Zabawki Bajo to produkty dla dzieci w każdym wieku. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz bezpiecznym materiałom i farbom, zabawki Bajo są idealne nawet dla najmłodszych dzieci. Piękny design sprawia, że będą cieszyć oko przez długie lata.

Podobne produkty