DJECO Drewniane owoce do krojenia

Tweet Share Google+

000001918

Nowe

Z tym zestawem od marki DJECO staniesz prawdziwym mistrzem kuchni! Drewniane warzywa i owoce składają się z dwóch części - połączonych ze sobą rzepem. Drewniany nóż i pięknie wykonana deseczka zachęcają do krojenia.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

69,00 zł

69,00 zł

69,00 zł za szt.

DJECO Drewniane owoce do krojenia

Z tym zestawem od marki DJECO staniesz prawdziwym mistrzem kuchni! Ta kreatywna zabawka pozwala na stworzenie swojej własnej kuchni lub restauracji. Zestaw "Warzywa i owoce do krojenia" to wspaniała zabawa z maluszkiem w gotowanie. Drewniane warzywa i owoce składają się z dwóch części - połączonych ze sobą rzepem. Drewniany nóż i pięknie wykonana deseczka zachęcają do krojenia - podczas przekrawania, warzywa i owoce wydają charakterystyczny dźwięk "chrupnięcia" - rozczepienie rzepa.

Całość została zapakowana w piękne tekturowe pudełko. Warzywa i owoce są drewniane, dzięki temu są bardzo solidne. Zabawka uczy nazw produktów, tworzenia i komponowania potraw oraz podstawowych zasad higieny. Pozwala rodzicom na rozmowę z dziećmi o zdrowym odżywianiu się. Doskonały sposób na kreatywną zabawę dla maluchów, lubiących podglądać rodziców w kuchni!

Wymiary opakowania: 20 x 20 x 4,5 cm

Przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia.

Podobne produkty