O nas

Gdy młodzi rodzice biegają między dziadkami, nianią, pracą i szkołą rzadko, kiedy mają czas na zakupy, a szczególnie zakupy zabawek dla dzieci, na które trzeba poświecić trochę czasu. Zaletą jest, że asortyment jest tak szeroki, a nawet szerszy, jak w normalnych obiektach handlowych. Sklepy internetowe dla dzieci stają się coraz modniejszą oraz popularniejszą formą zakupów dla malucha. Znajdziemy tam bardzo często zabawki oraz pluszaki, bez których nasi podopieczni spokojnie nie zasną. Dodatkowo zakupy internetowe bardzo często wychodzą taniej niż zakupy w marketach albo centrach handlowych, gdzie płaci się nie tylko za kupowany produkt, ale również markę. Internetowy handel zaczyna bić na głowę handel sklepowy, ale miejmy nadzieję, że idzie to w dobrym kierunku.

Zapraszamy dzieci i rodziców do naszego sklepu stacjonarnego ul. Podgórną 3 61-828 w Poznaniu. Nasza  działalność dotyczy sprzedaży  zabawek, asortyment  w naszym sklepie wybieramy pod kątem jakości, ceny i bezpieczeństwa.

Staramy się aby dostarczyć Państwu produkty, które bawiąc jednocześnie uczą i wpływają na prawidłowy rozwój dzieci. Współpracujemy z największymi importerami zabawek w Polsce.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabawki edukacyjne, zręcznościowe, gry, puzzle, klocki Lego, oraz lalki i przytulanki ręcznie szytych;))  Właśnie taki sklep tworzymy. Zapraszamy do zakupów i zachęcamy do przyłączenia się do naszej społeczności na Facebooku ;)