Plecaki  Jest 6 produktów.

95,01 zł
DJECO Plecak dziecięcy Lew Nowa  kolekcja od Djeco to śliczny plecak dla najmłodszych.  Ulubione zabawki lub drugie śniadanie można z łatwością zabrać na wycieczkę lub do przedszkola.  Plecak ma płócienną powłokę przeciwdeszczową, wewnętrzną małą kieszonkę, zapięcie na suwak i regulowane paski.
W magazynie
95,01 zł
DJECO Plecak dziecięcy Robot Nowa  kolekcja od Djeco to śliczny plecak dla najmłodszych.  Ulubione zabawki lub drugie śniadanie można z łatwością zabrać na wycieczkę lub do przedszkola.  Plecak ma płócienną powłokę przeciwdeszczową, wewnętrzną małą kieszonkę, zapięcie na suwak i regulowane paski. wymiary: 24 x 24 cm.
W magazynie
95,01 zł
DJECO Plecak dziecięcy Myszka Nowa  kolekcja od Djeco to śliczny plecak dla najmłodszych.  Ulubione zabawki lub drugie śniadanie można z łatwością zabrać na wycieczkę lub do przedszkola.  Plecak ma płócienną powłokę przeciwdeszczową, wewnętrzną małą kieszonkę, zapięcie na suwak i regulowane paski. wymiary: 24x24 cm.
W magazynie
95,01 zł
DJECO Plecak dziecięcy Wiewiórka Nowa  kolekcja od Djeco to śliczny plecak dla najmłodszych.  Ulubione zabawki lub drugie śniadanie można z łatwością zabrać na wycieczkę lub do przedszkola.  Plecak ma płócienną powłokę przeciwdeszczową, wewnętrzną małą kieszonkę, zapięcie na suwak i regulowane paski.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
95,01 zł
DJECO Plecak dziecięcy Niedźwiadek Nowa  kolekcja od Djeco to śliczny plecak dla najmłodszych.  Ulubione zabawki lub drugie śniadanie można z łatwością zabrać na wycieczkę lub do przedszkola.  Plecak ma płócienną powłokę przeciwdeszczową, wewnętrzną małą kieszonkę, zapięcie na suwak i regulowane paski.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
95,01 zł
DJECO Plecak dziecięcy Kotek Nowa  kolekcja od Djeco to śliczny plecak dla najmłodszych.  Ulubione zabawki lub drugie śniadanie można z łatwością zabrać na wycieczkę lub do przedszkola.  Plecak ma płócienną powłokę przeciwdeszczową, wewnętrzną małą kieszonkę, zapięcie na suwak i regulowane paski. wymiary: 24 x 24 cm.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów