Piłki  Jest 44 produktów.

na stronę
13,00 zł
Wspaniała piłka z motywem arbuza dla najmłodszych. Piłka wykonana z wysokiej jakości gumy. Dobrze trzyma się w dłoni. Piłka nadaje się do zabawy zarówno w domu jak i na zewnątrz.
W magazynie
31,00 zł
MOULIN ROTY Piłka materiałowa Kotek 12cm Moulin Roty to francuska firma specjalizująca się w wyrobie wysokiej jakości zabawek, mebli i artykułów dla dzieci. Staranność wykonania przekłada się na satysfakcję z użycia wybranego produktu, tym samym pozostając przy klasycznym stylu znanym każdemu z nas.
W magazynie
12,00 zł
Piłka to atrybut każdego sportowca. Dlatego nabywając piłkę w zależności od potrzeb dziecko może świetnie spędzić wolny czas na uprawianiu sportu.
W magazynie
10,00 zł
Potrząśnij tą pluszową piłeczką z grzechotką, a usłyszysz kojący dźwięk. Zabawka jest bardzo miękka i w pełni bezpieczna.Najmłodsze dzieci czują się spokojne, bezpieczne i radosne dotykając oraz przytulając się do mięciutkiej zabawki. Wspaniałe żywe kolory przykują uwagę dziecka.
W magazynie
12,00 zł
Jeśli chcesz zapewnić Twojemu dziecku odpowiednią ilość aktywności fizycznej, gumowa piłka będzie trafnym wyborem. Motyw Myszki Miki, tak dobrze znanej, jest wspaniałym "łapaczem wzroku". Twoja pociecha może w ten sposób pokochać sport!
W magazynie
13,00 zł
Można je zginać, skręcać, rzucać i odbijać. Dodatkowy atut to świetne działanie antystresowe. Z pewnością ucieszą zarówno tych najmłodszych,jak i starszych fanów wściekłych ptaków!
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 44 elementów