Domino  Jest 23 produktów.

na stronę
57,99 zł
DJECO Domino Gigant - zwierzęta Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
47,99 zł
Domino ze zwierzątkami firmy Djeco to doskonała zabawa dla małych dzieci. Elementy wykonane są z bardzo grubej tektury. Jedna strona domina to zwierzątka znajdujące się na kolorowych tłach, druga strona to klasyczne domino z kropkami (ilościami). 
W magazynie
34,00 zł
Domino to klasyczna gra - znakomita na deszczowe popołudnie. Mogą w nią grać dzieci i dorośli. W zestawie znajduje się 28 klocków, które zamiast tradycyjnych kropek, mają biedronki.
W magazynie
16,00 zł
Klasyczna gra domino w wyjątkowo eleganckim wydaniu. Rozwija umiejętność obserwacji i logicznego myślenia. Gra zawiera 28 drewnianych elementów w kolorze czarnym.
W magazynie
37,00 zł
Domino to jedna z najstarszych i najbardziej popularnych gier na świecie! Gra polega na układaniu płytek stronami o tej samej liczbie oczek. Domino w odsłonie DJECO to ciekawa wersja tej gry przeznaczona już dla trzyletnich maluszków.
W magazynie
37,00 zł
DJECO Domino z liczbami Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
99,00 zł
Drewniana układanka zawiera: 28 elementów z obrazkami zwierzątek. Zapakowane w piękne drewniane pudełko - idealne na prezent. Dzięki swej prostocie zabawki drewniane zostawiają mnóstwo przestrzeni dla wyobraźni dziecka. Domino przedstawia ilustracje uroczych zwierzątek.
W magazynie
35,01 zł
Drewniane domino z motywem zarówno ślicznych zwierzątek jak i cyferek. Domino zapakowane jest w praktyczne drewniane pudełeczko co z pewnością ułatwi przechowywanie. Zabawa polega na układaniu ciągu obrazków przez dopasowywanie dwóch takich samych do siebie
W magazynie
37,00 zł
Drewniane domino firmy Goki to wspaniała zabawa dla najmłodszych. Zestaw zawiera 28 elementów na których namalowane są zabawne, kolorowe zwierzątka, które trzeba dobrać we właściwe pary.
W magazynie
23,00 zł
Drewniane domino z motywem kolorowych zwierzątek będzie doskonałym połączeniem nauki z zabawą. Zabawkę wyróżnia żywa kolorystyka, która zachęci do zabawy. Zabawa w domino polega na dopasowywaniu odpowiednim kolorem i wzorem do pozostałych.
W magazynie
77,00 zł
Zestaw klasycznych gier: domino, bingo oraz memo w jednym pudełku.
W magazynie
17,99 zł
ADAMIGO Domino Klasyczne Domino to klasyczna gra, która składa się z 28 trwałych plastikowych elementów zwanych ?kamieniami?. Domino polega na dokładaniu jednego elementu do drugiego tak, aby stykały się takimi samymi obrazkami. Opakowanie zawiera 28 elementów "kamieni". wiek 4+
W magazynie
57,00 zł
Drewniane domino zapakowane w praktyczne drewniane pudełeczko z pewnością ułatwi przechowywanie. Zabawa polega na układaniu ciągu obrazków przez dopasowywanie dwóch takich samych do siebie.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
30,00 zł
Domino w drewnianym pudełku to klasyczna gra, idealna na długie zimowe wieczory lub deszczowe popołudnia. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje dziecko dobrze i konstruktywnie spędzało wolny czas, gra w domino jest idealnym rozwiązaniem!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
67,00 zł
Zasady tej gry są analogiczne do zasad klasycznej, znanej wszystkim gry w domino. Zadanie graczy polega na dopasowaniu i właściwym połączeniu ze sobą węzełków znajdujących się na każdym elemencie.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
47,99 zł
Kolorowe domino z wizerunkami zwierząt. Zwierzątka należy połączyć w odpowiednie pary i układać jak w klasycznym dominie.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
39,00 zł
Gra tekturowa dla dzieci domino zwierzęta z farmy to klasyczna, wspaniała zabawa dla młodszych oraz starszych dzieci. Domino składa się z 28 elementów. Prostokąty przedstawiają zwierzęta mieszkające na farmie z jednej strony, a na odwrocie znajdziemy kropki do liczenia, które należy ze sobą połączyć.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
54,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 23 elementów