Puzzle  Jest 190 produktów.

na stronę
47,00 zł
Puzzle firmy Djeco składają z 24 elementów. Po ułożeniu tworzą obraz uroczym Wilczkiem. Puzzle zapakowane są w zabawne i praktyczne pudełko! Obraz jest wesoły, kolorowy i łatwy do układania.
W magazynie
32,00 zł
Ładnie wykonane kolorowe puzzle cenionej francuskiej firmy Djeco. Zwierzątka (10 sztuk) należy poukładać od najmniejszego do największego, jeden za drugim.
W magazynie
47,00 zł
Puzzle firmy Djeco składają z 36 elementów. Po ułożeniu tworzą obraz Indianina. Puzzle zapakowane są w zabawne i praktyczne pudełko! Obraz jest wesoły, kolorowy i łatwy do układania.
W magazynie
47,00 zł
Puzzle firmy Djeco składają z 36 elementów. Po ułożeniu tworzą historię Czerwonego Kapturka. Puzzle zapakowane są w zabawne i praktyczne pudełko! Obraz jest wesoły, kolorowy i łatwy do układania.
W magazynie
33,00 zł
Pięknie wykonane kolorowe puzzle cenionej francuskiej firmy Djeco.  Gra polega na szukaniu przeciwieństw i połączeniu ich w pary, np. czysty i brudny piesek, chudy i gruby króliczek i tak dalej.
W magazynie
33,00 zł
Pięknie wykonane pierwsze puzzle edukacyjne dla dzieci. Gdzie mieszka krówka, a gdzie piesek? Dziecko musi połączyć ze sobą właściwe puzzle. Elementy są duże, tak aby dziecko nie miało problemów z łączeniem par.
W magazynie
50,00 zł
DJECO Puzzle obsewacja Zamek rycerza 54 elementy Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
33,00 zł
DJECO Puzzle duo Emocje Duże puzzle do łączenia w pary wspierają rozwój manualny i pomagają maluchom rozpoznawać i nazywać emocje. Dodatkowe walory to śliczne ilustracje i fajne pudełko, które ułatwia transport i przechowywanie. Świetny pomysł na prezent.
W magazynie
33,00 zł
DJECO Puzzle duo Zwierzątka i ich obiady Piekne, tekturowe puzzle duo zwierzątka i ich obiady Djeco dla najmłodszych. Do każdego zwierzaka należy przyporządkować to co jest jego przysmakiem. Każda z 10 par jest na innym kolorze. Puzzle dają możliwość opowiadania, porównywania, nazywania zwierzątek, kolorów – pobudzają wyobraźnię i zachęcają do zabawy,...
W magazynie
20,00 zł
Proste do ułożenia, drewniane puzzle w ramce z wizerunkami autek z bajki Cars. Składają się z 12 elementów. Układanie puzzli łączy zabawę z nauką.
W magazynie
47,00 zł
Puzzle firmy Djeco składają z 50 elementów. Po ułożeniu tworzą historię Pinokia. Puzzle zapakowane są w zabawne i praktyczne pudełko! Obraz jest wesoły, kolorowy i łatwy do układania.
W magazynie
47,00 zł
Puzzle firmy Djeco składają z 50 elementów. Po ułożeniu tworzą historię Królewny Śnieżki. Puzzle zapakowane są w zabawne i praktyczne pudełko! Obraz jest wesoły, kolorowy i łatwy do układania.
W magazynie
44,00 zł
Puzzle firmy Djeco składają z 16 elementów. Po ułożeniu tworzą obraz rakiety. Puzzle zapakowane są w zabawne i praktyczne pudełko! Obraz jest wesoły, kolorowy i łatwy do układania.
W magazynie
44,00 zł
Puzzle firmy Djeco składają z 16 elementów. Po ułożeniu tworzą obraz akwarium, który jest wypełniony morskimi zwierzątkami. Puzzle zapakowane są w zabawne i praktyczne pudełko! Obraz jest wesoły, kolorowy i łatwy do układania.
W magazynie
32,00 zł
Kolorowe puzzle z serii Puzzle Trio francuskiej marki DJECO stworzone zostały dla maluchów, lubiących układanie i opowieści. W zestawie znajdziemy osiem układanek, składających się z trzech elementów.
W magazynie
70,00 zł
Drewniana układanka Igloo to puzzle 3-warstwowe, wykonane z drewna, które skrywają pod sobą kolejne obrazki. Świetny sposób na rozmowę z dzieckiem i układanie ciekawych historyjek. Doskonała propozycja na wspaniałą zabawę.
W magazynie
47,00 zł
Puzzle firmy Djeco składają z 54 elementów. Po ułożeniu tworzą obrazek rycerzy broniących swojego zamku. Puzzle zapakowane są w zabawne i praktyczne pudełko! Obraz jest wesoły, kolorowy i łatwy do układania.
W magazynie
33,00 zł
DJECO Drewniane puzzle z uchwytami farma Drewniane puzzle z uchwytem- zwierzęta z farmy - walory edukacyjne:rozwój zręczności manulanej,spostrzegawczości, rozpoznawanie kształtów, nazw zwierzątek Wymiary: 29,8 x 7,8 x 1 cm wiek: +12m
W magazynie
49,00 zł
DJECO Puzzle 54 el. Zamek księżniczki Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
20,00 zł
DJECO Mini puzzle Elvira 60 el. Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 190 elementów