Puzzle  Jest 112 produktów.

na stronę
53,00 zł
Puzzle firmy Djeco składają z 36 elementów. Po ułożeniu tworzą obraz Indianina. Puzzle zapakowane są w zabawne i praktyczne pudełko! Obraz jest wesoły, kolorowy i łatwy do układania.
W magazynie
27,00 zł
DJECO Mni puzzle Pirat 60 el. Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
56,00 zł
DJECO Puzzle Leśni przyjaciele 100el. Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
39,00 zł
DJECO Puzzle duo Emocje Duże puzzle do łączenia w pary wspierają rozwój manualny i pomagają maluchom rozpoznawać i nazywać emocje. Dodatkowe walory to śliczne ilustracje i fajne pudełko, które ułatwia transport i przechowywanie. Świetny pomysł na prezent.
W magazynie
53,00 zł
Puzzle firmy Djeco składają z 24 elementów. Po ułożeniu tworzą obraz uroczej Kurki. Puzzle zapakowane są w zabawne i praktyczne pudełko! Obraz jest wesoły, kolorowy i łatwy do układania.
W magazynie
27,00 zł
DJECO Mini puzzle Elvira 60 el. Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
27,00 zł
DJECO Mini puzzle Billie Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
50,00 zł
DJECO Puzzle obsewacja Zamek rycerza 54 elementy Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
65,01 zł
MUDPUPPY Puzzle podłogowe Baletnice Kto z nas nie spędzał jako dziecko długich godzin układając puzzle? To nie tylko doskonała zabawa, ale przede wszystkim doskonały trening funkcji poznawczych i motoryki małej.
W magazynie
53,00 zł
DJECO Puzzle Statek Piracki 54 el. Tekturowe 54 - elementowe puzzle przedstawiające statek piracki z piratami. Całość zapakowana w bardzo efektowne pudełko o nieregularnym kształcie.
W magazynie
39,00 zł
DJECO Puzzle Dzień 10 el. Puzzle,które pokazują i jednocześnie uczą dzieci codziennego dnia od przebudzenia do ponownego przygotowania do snu. Puzzle doskonale rozwija dziecięcą logikę, pamięć, fantazję, wyobraźnię i wytrwałość dziecka. Zestaw składa się z 10 puzzli Wiek +3 lata Wymiary opakowania 22 x12 x 6cm
W magazynie
53,00 zł
DJECO Puzzle Śpiąca Królewna 36 el. Puzzle z serii Bajki - Śpiąca Królewna. 24 duże elementy, wykonane z grubego, lakierowanego kartonu, można układając razem z dzieckiem opowiedzieć mu bajkę o Śpiącej Królewnie. Po ułożeniu plansza o wym. 62x20 cm. Wiek +4 lata Wymiary opakowania: 23x25x6cm
W magazynie
57,00 zł
DJECO Puzzle Urodziny Króla 100 el. Szczegółowa, wymagająca , układanka przedstawiająca URODZINY KRÓLA LWA. Efekt końcowy wygląda bardziej jak dzieło sztuki niż puzzle! Wiek + 8 lat Wymiary puzzli po ułożeniu 97 x 33 cm Wymiary opakowania 35 x14 x7 cm
W magazynie
50,00 zł
GOKI Gra Gdzie mieszkasz?    Drewniana układanka dla dzieci Zwierzątka w domu marki Goki to również świetna gra planszowa, poprzez rzut kostką każdy maluch typuje, gdzie ma umieścić następne zwierzątko, dopasowanie go nie jest takie łatwe, gdy mamy tylko jego kształt. Przy okazji smyk poznaje stworzonka i kojarzy obszar ich zamieszkania.  
W magazynie
69,00 zł
DJECO Puzzle gigant Statek Piracki 36 el. Tekturowe puzzle o nieregularnym kształcie składające się z 90 elementów przedstawiające STATEK PIRACKI. Wielkość obrazka po ułożeniu 90 cm. Walory edukacyjne: rozwój spostrzegawczości, koncentracji, wyobraźni. Wiek +4 lat Wymiary opakowania 19 x 33 x 9 cm
W magazynie
25,01 zł
Drewniane puzzle warstwowe Wieloryby Kolorowa drewniana układanka zaprojektowana dla najmłodszych. Składa się z 6 elementów które tworzą unikatowe 5 puzzle warstwowe.
W magazynie
35,01 zł
Drewniane puzzle czarno-białe Zabawka ta, to idealna układanka dla najmłodszych. Duże elementy w czarno-białej barwie zaciekawią dziecko i zachęcą do zabawy.Maluch z łatwością uchwyci puzzle w rączkę i dopasuje je w odpowiednie miejsce na drewnianej podstawce. Drewniana układanka przedstawia 4 zwierzątka. Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości drewna.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 112 elementów