Nauka liczenia i pisania  Jest 53 produktów.

na stronę
37,00 zł
Układanki stopy składa się z 8 elementów. Zabawa polega na odpowiednim dopasowywaniu elementów do otworów. Układanka doskonale sprawdzi się w nauce liczenia i poznawania kolorów.
W magazynie
8,91 zł
Brelok matematyczny Przedstawiamy Państwu cudowne breloczki do kluczy, które jednocześnie pomagają dziecku w liczeniu oraz odejmowaniu. Breloki wykonane są z drewna i pomalowane lakierem w jaskrawych i przyjemnych dla dziecka kolorach.
W magazynie
35,01 zł
KUKURYKU Zadania z rysowania z pisakiem Zadania z rysowania to zestaw tablic suchościeralnych z mazakiem i 48 zabawnymi zadaniami, które przygotowują dzieci do nauki pisania, pomagają w koncentracji, zachęcają je do pracy oraz uczą precyzji. Wymiary: op. 27,5x18,5x3,5 cm. wiek 3+
W magazynie
35,01 zł
Układanka składa się z 10 kolorowych cyferek z poręcznymi uchwytami ułatwiającymi ich dopasowywanie do otworów umieszczonych w podstawie. Dodatkowo pod każdą z cyferek znajduje się zwierzątko w ilości odpowiadającej każdej z cyfr.
W magazynie
21,00 zł
DJECO Gra Gdzie jesteś? Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
21,00 zł
DJECO Mini gra Panika w kurniku Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
14,00 zł
DJECO Linijka Lucille Drewniana linijka z ilustracją przedstawiającą królika. Ilustracje: Lucille Michielli Wymiary: 16 x5 x 0.3 cm
W magazynie
37,00 zł
Układanka dłonie to pomoc dydaktyczna do nauki liczenia oraz rozpoznawania kolorów.
W magazynie
55,01 zł
"Granie w zdanie" i "Krzyżówka" to dwie różne gry słowne, ale jednakowo emocjonujące i atrakcyjne.
W magazynie
45,01 zł
DJECO Gra Taniec kaczuszek Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
24,00 zł
DJECO Mni gra logiczna  Sudoku Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
14,00 zł
DJECO Linijka Chic Drewniana linijka z ilustracją przedstawiającą dziewczynkę i ptaszki. Wymiary: 16 x5 x 0.3 cm
W magazynie
14,00 zł
DJECO Linijka Martyna Drewniana linijka z ilustracją przedstawiającą tygrysa w kwiatkach. Wymiary: 16 x5 x 0.3 cm
W magazynie
30,00 zł
GOKI Układanka warstwowa Koła Podczas układania dziecko rozwija spostrzegawczość, poznaje ułamki,ćwiczy logiczne myślenie oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Poznaje również kolory.Układanka zawiera 21 elementów.WYMIARY PODSTAWKI: 11,8 x 11,8 x 2 cmWIEK: od 3 lat
W magazynie
85,01 zł
BAJO Liczydło AbacusDuże liczydło w całości wykonane z drewna. 100 kolorowych koralików pomoże dziecku w nauce liczenia i wykonywania działań matematycznych. Wiek: 2+ Wymiary: 30x12x34cm naturalnych składników, które spełniają unijny standard bezpieczeństwa (EN71) i normy amerykańskie.
W magazynie
35,01 zł
ADAMIGO Karty suchościeralne "Litery"Piszę i Zmazuję - Litery to rewelacyjny zestaw edukacyjny dla najmłodszych od firmy Adamigo. Z zestawem dziecko może uczyć się pisania pierwszych literek i wyrazów.
W magazynie
35,01 zł
ADAMIGO Karty suchościeralne "Cyfry" Ten pomysłowy zestaw jest doskonałym sposobem na wprowadzenie dziecka w magiczny świat cyferek oraz rozwiązywania zadań.
W magazynie
35,01 zł
KUKURYKU Rysuj i zmazuj z pszczółką Rysuj i zmazuj to zestaw tablic suchościeralnych z mazakiem i 48 zabawnymi zadaniami z pszczółką, które przygotowują dzieci do nauki pisania, pomagają w koncentracji, zachęcają je do pracy oraz uczą precyzji. wiek 3+
W magazynie
10,00 zł
Jeśli Twoje dziecko dopiero rozpoczyna swoją przygodę z edukacją i nauką, to idealnym wyjściem będzie pomóc mu poprzez zabawę. Układanki mają to do siebie, że absorbują nawet najbardziej leniuchujące dzieci :) Jest to wspaniały sposób na nudę i naukę!
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 53 elementów