Gry planszowe  Jest 106 produktów.

na stronę
42,00 zł
W grze "Gnaj do celu w PRL - u", zgodnie z tytułem, gracze rywalizują o zwycięstwo w epoce Rzeczypospolitej Ludowej. Zmagania uczestników gry toczą się w charakterystycznych dla PRL-u realiach.
W magazynie
97,00 zł
Klasyczne szachy to gra logiczna znana na całym świecie, w którą rozgrywane są turnieje, a najlepsi zawodnicy cieszą się sławą i uznaniem. Drewniane pionki są bardzo starannie wykończone w klasycznym stylu.
W magazynie
32,00 zł
Gra logopedyczna "Trudne Słowa 2" ma na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnego wymawiania głoski "r".
W magazynie
42,00 zł
Troską każdego rodzica jest bezpieczeństwo dziecka podczas drogi do szkoły. „Bezpieczna droga” to gra, która uczy dziecko podstawowych zasad przechodzenia przez jezdnię.
W magazynie
20,00 zł
Poznajemy litery to gra i zabawka edukacyjna. Z puzzli leżących na stole należy odnaleźć jak najwięcej pasujących do siebie par, z których jeden element przedstawia obrazek, a drugi pierwszą literę nazwy obrazka lub jego nazwę.
W magazynie
95,01 zł
Gra zręcznościowa Tricours, to zabawa ucząca cierpliwości i współdziałania. Gra polega na poprowadzeniu kulki po wyznaczonym kolorystycznie szlaku.
W magazynie
22,00 zł
Każdy stara się zbudować jak najwyższy wieżowiec. Gracze jednocześnie i w szybkim tempie dokładają nowe poziomy do swojej budowli. Każdy kolejny poziom musi być mniejszy od poprzedniego. Na koniec liczą się: wysokość, styl oraz różnorodność lokatorów!
W magazynie
22,00 zł
Gra "Bitwa na morzu" należy do serii "Dobra Gra w Dobrej Cenie" czyli ładne i ciekawe gry rodzinne w dobrej cenie. Mogą w nią grać już 6-letnie dzieci.
W magazynie
45,01 zł
"Bzzz... PLASK!" to wyjątkowa gra imprezowa! Wszyscy gracze jednocześnie starają się łapać owady. Na stół wykładane są kolejne karty owadów. Wszyscy gracze bacznie obserwują jakiego rodzaju owady się pojawiają.
W magazynie
22,00 zł
Gracze wcielają się w rolę dowódców średniowiecznych armii. Aby wygrać, muszą jak najlepiej wykorzystać umiejętności swoich rycerzy - piechurów, łuczników czy konnych rycerzy, albo... potężnego smoka. Zdobądź najwięcej zamków i wygraj grę!
W magazynie
57,99 zł
Gra planszowa Gęsi Djeco to zestaw dwóch gier: gąski i koniki (podobne zasady jak w tradycyjnym chińczyku) przeznaczonych dla 2-4 graczy. Całość zapakowana w efektowną walizeczkę w pięknych miłych dla oka kolorach.
W magazynie
26,00 zł
Chińczyk TrylmaTo dwie gry planszowe, znane i cenione na całym świecie od stuleci. "Chińczyk" jest klasyczną grą losową, chociaż można w nim stosować pewne taktyczne posunięcia. Bardzo proste zasady gry nie ujmują jej atrakcyjności. "Trylma" jest grą wymagającą od graczy logicznego myślenia i wytężenia wyobraźni. Obie gry to znakomita rozrywka dla...
W magazynie
47,00 zł
Gra planszowa francuskiej marki Djeco. Jest to klasyczna gra , która charakteryzuje się wykorzystaniem tabeli z pięciu grup.
W magazynie
Pokazuje 41 - 60 z 106 elementów