Gry planszowe  Jest 106 produktów.

na stronę
27,11 zł
Młynek to jedna z najstarszych gier planszowych świata. Tym razem w przepięknej, odmienionej formie. Ciekawe kolory i motyw motylków z pewnością zainteresuję i zachęci do wspólnej zabawy.
W magazynie
32,00 zł
Edukacyjna gra planszowa, przygotowana z myślą o wspólnym spędzaniu czasu dzieci z rodzicami. Gra utrwala zasób słownictwa oraz przez pamięć wzrokową, pomaga przy poprawnej pisowni ortograficznej.
W magazynie
36,00 zł
Gra łącząca klasyczną grę biznesową z tematyką fantasy, ze światem stworzeń takich jak: Nimfy Morskie, Elfy zamieszkujące lasy, Krasnoludy żyjące w podziemiach, Smoki – władców przestrzeni powietrznych i Gobliny czyhające na podróżnych w przejściach podziemnych.
W magazynie
47,00 zł
"Bitwa lądowa" to wariant gry znanej jako "Flotylla". Zasady gry są bardzo proste. Wystarczy odrobina szczęścia i dobra strategia, aby zostać zwycięzcą.
W magazynie
42,00 zł
W grze "Gnaj do celu w PRL - u", zgodnie z tytułem, gracze rywalizują o zwycięstwo w epoce Rzeczypospolitej Ludowej. Zmagania uczestników gry toczą się w charakterystycznych dla PRL-u realiach.
W magazynie
32,00 zł
Gra logopedyczna "Trudne Słowa 2" ma na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnego wymawiania głoski "r".
W magazynie
42,00 zł
Troską każdego rodzica jest bezpieczeństwo dziecka podczas drogi do szkoły. „Bezpieczna droga” to gra, która uczy dziecko podstawowych zasad przechodzenia przez jezdnię.
W magazynie
20,00 zł
Poznajemy litery to gra i zabawka edukacyjna. Z puzzli leżących na stole należy odnaleźć jak najwięcej pasujących do siebie par, z których jeden element przedstawia obrazek, a drugi pierwszą literę nazwy obrazka lub jego nazwę.
W magazynie
22,00 zł
Każdy stara się zbudować jak najwyższy wieżowiec. Gracze jednocześnie i w szybkim tempie dokładają nowe poziomy do swojej budowli. Każdy kolejny poziom musi być mniejszy od poprzedniego. Na koniec liczą się: wysokość, styl oraz różnorodność lokatorów!
W magazynie
22,00 zł
Gra "Bitwa na morzu" należy do serii "Dobra Gra w Dobrej Cenie" czyli ładne i ciekawe gry rodzinne w dobrej cenie. Mogą w nią grać już 6-letnie dzieci.
W magazynie
Pokazuje 41 - 60 z 106 elementów