Gry planszowe  Jest 157 produktów.

na stronę
54,00 zł
DJECO Domino Gigant - zwierzęta Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
26,00 zł
Wspaniała propozycja tradycyjnej gry towarzyskiej znanej na całym Świecie. Celem gry jest „zbicie” wszystkich pionków przeciwnika.
W magazynie
27,99 zł
'Raj przez Polskę' zabiera w podróż w czasie do II połowy XX wieku. Pozwala poznać perełki polskiej motoryzacji sprzed lat. W zeszycie znajdziemy ciekawostki na temat takich pojazdów, jak: Warszawa, Syrenka, ciężarówka Star, czy motocykl Junak.
W magazynie
29,00 zł
Lotto Przyjaciele to gra towarzyska dla najmłodszych szkrabów. Wesołe, kolorowe zwierzątka to niezłe gagatki. Ukryły się na 16 żetonach i teraz potrzebują pomocy aby odnaleźć powrotną drogę do swoich domów.
W magazynie
29,00 zł
Djeco to francuski producent niebanalnych zabawek i akcesoriów dziecięcych. Markę cechuje doskonałe wzornictwo, estetyka wykonania i wysoka jakość materiałów. Gra edukacyjna Lotto Market zawiera 16 kart-obrazków i 4 plansze. Zadanie dziecka to dopasowanie żetonów do obrazków z planszy.
W magazynie
26,00 zł
Chińczyk TrylmaTo dwie gry planszowe, znane i cenione na całym świecie od stuleci. "Chińczyk" jest klasyczną grą losową, chociaż można w nim stosować pewne taktyczne posunięcia. Bardzo proste zasady gry nie ujmują jej atrakcyjności. "Trylma" jest grą wymagającą od graczy logicznego myślenia i wytężenia wyobraźni. Obie gry to znakomita rozrywka dla...
W magazynie
21,00 zł
DJECO Gra Gdzie jesteś? Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
27,00 zł
Ciuciu Babka to nie tylko pasjonująca, pełna emocji zabawa. Te gry doskonale ćwiczą i rozwijają wyobraźnię, zmuszając ją do intensywnego wysiłku. Wielu uczestników gry odkryje, że wbrew pozorom nie jest łatwo rozpoznać kształt przedmiotu tylko przez dotyk. Wspaniała zabawa dla małych i starszych dzieci, nawet dorośli znajdą dla siebie odpowiedni wariant.
W magazynie
27,11 zł
Młynek to jedna z najstarszych gier planszowych świata. Tym razem w przepięknej, odmienionej formie. Ciekawe kolory i motyw motylków z pewnością zainteresuję i zachęci do wspólnej zabawy.
W magazynie
32,00 zł
"Logix" przestrzenna gra planszowa, w której liczy się taktyka, wyobraźnia, i szczęśliwy traf. W trakcie gry gracz losuje swój tajny kod, którego wzór musi potem ułożyć z kolorowych kul na planszy.
W magazynie
20,00 zł
Poznajemy litery to gra i zabawka edukacyjna. Z puzzli leżących na stole należy odnaleźć jak najwięcej pasujących do siebie par, z których jeden element przedstawia obrazek, a drugi pierwszą literę nazwy obrazka lub jego nazwę.
W magazynie
95,01 zł
Gra zręcznościowa Tricours, to zabawa ucząca cierpliwości i współdziałania. Gra polega na poprowadzeniu kulki po wyznaczonym kolorystycznie szlaku.
W magazynie
16,00 zł
"Mini quiz Historia Polski" to emocjonująca gra edukacyjna dla całej rodziny. Na 49 kartach znajduje się 196 pytań i 392 odpowiedzi. W trakcie gry jej uczestnicy poruszają się pionkami po torze planszy i odpowiadają na pytania z wyciągniętej karty, w zależności od koloru pola na którym postawili swój pionek.
W magazynie
30,00 zł
Interesująca gra towarzyska francuskiej marki Djeco to zabawka dla najmłodszych, która pomaga w rozpoznawaniu pór roku i charakterystycznych dla niech elementów przyrody. Ciekawa i barwna grafika zachęca do zabawy już najmłodszych odkrywców świata
W magazynie
37,00 zł
Doskonała gra losowa dla całej rodziny. Gracz rzuca kostką, która wskazuje na jaki kolor karuzeli można położyć element. Kto pierwszy pozbędzie się swoich krążków ten wygrywa. Gra posiada wiele walorów edukacyjnych.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 157 elementów