Pieczątki  Jest 19 produktów.

17,99 zł
SANTORO Stempel I found my family Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
42,00 zł
W zestawie znajduje się 6 pieczątek, które można odbijać na kartce czarnym i czerwonym tuszem z poduszek znajdujących się w plastikowym pudełku. Odbite kształty można kolorować kredkami lub dodatkowo ozdabiać nimi swoje rysunki. 135 naklejek znajdujących się w opakowaniu, znakomicie wzbogacą każdy stworzony obrazek.
W magazynie
24,00 zł
DJECO Stempelki Biedronki i Motylki Zabawa pieczątkami dostarcza milusińskim wiele radości, jest ciekawa i zajmująca. Rozwija kreatywność, uczy koordynacji, poznawania zwierząt, ćwiczy wyobraźnię i umiejętności plastyczne dziecka. Dzięki stempelkom można ciekawie uzupełniać własne rysunki, tworzyć różne scenki lub użyć ich do zdobienia.
W magazynie
24,00 zł
DJECO Stempelki Sushi Zestaw stempelków z różnymi motywami to kolejna nowość od Djeco Wiek 3+
W magazynie
17,99 zł
SANTORO Stempel I love you little rabbit Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
17,99 zł
SANTORO Stempel Little red Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
17,99 zł
SANTORO Stempel On top of the World Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
17,99 zł
Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
17,99 zł
SANTORO Stempel The black star Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
17,99 zł
SANTORO Stempel The black star Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką. Można je stosować przy tworzeniu:
W magazynie
17,99 zł
SANTORO Stempel Fairy ligths Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
39,00 zł
SANTORO Zestaw stempli Little Strong Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
39,00 zł
SANTORO Zestaw stempli The Friendly Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
40,00 zł
SANTORO Zestaw stempli Time to FlyZwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
39,00 zł
Pieczątki z ocenami to znakomita pomoc dydaktyczna, doskonale sprawdzi się w w domu lub szkole .Stempelki motywują do dalszej pracy i działania są idealnym rozwiązaniem atrakcyjnego nagradzania.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
45,01 zł
Wspaniały zestaw 6 drewnianych pieczątek z pojazdami do kolorowania. Wystarczy przyłożyć do kartki stempelek, aby ujrzeć ciuchcię, traktor czy łódź podwodną. W pudełku, oprócz stempli znajduje się zestaw 12 kredek oraz poduszka z tuszem.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
47,00 zł
Wspaniały zestaw 6 drewnianych pieczątek z motywem zwierząt do kolorowania. Wystarczy przyłożyć do kartki stempelek, aby ujrzeć świnkę, króliczka czy owieczkę. W pudełku, oprócz stempli znajduje się zestaw 12 kredek oraz poduszka z tuszem.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
24,00 zł
DJECO Stempelki Gwiazdki i Serduszka Zestaw stempelków z różnymi motywami to kolejna nowość od Djeco Wiek 3+
Brak w magazynie
Brak w magazynie
24,00 zł
DJECO Stempelki Ptaki Zestaw stempelków Ptaki. Zawiera 14 stempelków z motywem różnych ptaków i poduszeczkę z zielonym tuszem. Całość zapakowana w tekturowe, kolorowe pudełeczko. Wiek +6 lat Wymiary opakowania  11,5 x 15,5 x 2 cm.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów