Pieczątki  Jest 18 produktów.

17,00 zł
DJECO Tatuaże - Zwierzaczki Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
39,00 zł
Pieczątki z ocenami to znakomita pomoc dydaktyczna, doskonale sprawdzi się w w domu lub szkole .Stempelki motywują do dalszej pracy i działania są idealnym rozwiązaniem atrakcyjnego nagradzania.
W magazynie
17,00 zł
Drewniane stemple 6 wzorów. Motywy można odbijać przy użyciu tuszu do stempli. Stemple można wykorzystać do zdobień kartek, karnetów i albumów typu scrapbook. W zestawie dodatkowo 6 poduszki do stempli z różnymi kolorami tuszu.
W magazynie
21,00 zł
ADAMIGO Stemple buźki 6szt Największy wybór gier planszowych oraz zabawek dla najmłodszych - tylko w Adamigo! To firma stworzona specjalnie z taką właśnie myślą. Ich pomysły wciąż zachwycają, a każdy nowy wyrób dorównuje poprzedniemu. Zobacz sam!
W magazynie
14,00 zł
MOULIN ROTY Tatuaże Kowboj Moulin Roty to francuska firma specjalizująca się w wyrobie wysokiej jakości zabawek, mebli i artykułów dla dzieci. Staranność wykonania przekłada się na satysfakcję z użycia wybranego produktu, tym samym pozostając przy klasycznym stylu znanym każdemu z nas.
W magazynie
24,00 zł
DJECO Stempelki Gwiazdki i Serduszka Zestaw stempelków z różnymi motywami to kolejna nowość od Djeco Wiek 3+
W magazynie
24,00 zł
DJECO Stempelki Sushi Zestaw stempelków z różnymi motywami to kolejna nowość od Djeco Wiek 3+
W magazynie
24,00 zł
DJECO Stempelki Kwiaty Zestaw stempelków z różnymi motywami to kolejna nowość od DjecoWiek 3+
W magazynie
43,00 zł
Wspaniały zestaw 6 drewnianych pieczątek z pojazdami do kolorowania. Wystarczy przyłożyć do kartki stempelek, aby ujrzeć ciuchcię, traktor czy łódź podwodną. W pudełku, oprócz stempli znajduje się zestaw 12 kredek oraz poduszka z tuszem.
W magazynie
45,01 zł
Wspaniały zestaw 6 drewnianych pieczątek z motywem zwierząt do kolorowania. Wystarczy przyłożyć do kartki stempelek, aby ujrzeć świnkę, króliczka czy owieczkę. W pudełku, oprócz stempli znajduje się zestaw 12 kredek oraz poduszka z tuszem.
W magazynie
42,00 zł
W zestawie znajduje się 6 pieczątek, które można odbijać na kartce czarnym i czerwonym tuszem z poduszek znajdujących się w plastikowym pudełku. Odbite kształty można kolorować kredkami lub dodatkowo ozdabiać nimi swoje rysunki. 135 naklejek znajdujących się w opakowaniu, znakomicie wzbogacą każdy stworzony obrazek.
W magazynie
47,00 zł
ALEXANDER Pieczątki i naklejki dla dziewczynek Alexander to rodzinna polska firma, która specjalizuje się w wyrobach najlepszej jakości gier oraz zabawek dla dzieci już od najmłodszych lat!
W magazynie
19,00 zł
DJECO Stempelki mini MusicMuzyka pieczątki ozdobne 16 sztuk. Gwiazdorskie piankowe stempelki dla fanów muzyki mają kształt instrumentów muzycznych i napisów grafity. W zestawie 16 stempelków oraz tusz w kolorze czerwonym.Nowość jesieni 2016 francuskiej marki Djeco, idealny pomysł na Mikołaja! 11.5 cm x 15.5 cm. wiek 6+
W magazynie
24,00 zł
DJECO Stempelki Biedronki i Motylki Zabawa pieczątkami dostarcza milusińskim wiele radości, jest ciekawa i zajmująca. Rozwija kreatywność, uczy koordynacji, poznawania zwierząt, ćwiczy wyobraźnię i umiejętności plastyczne dziecka. Dzięki stempelkom można ciekawie uzupełniać własne rysunki, tworzyć różne scenki lub użyć ich do zdobienia.
W magazynie
22,00 zł
ADAMIGO Stemple ozdobne 6szt Największy wybór gier planszowych oraz zabawek dla najmłodszych - tylko w Adamigo! To firma stworzona specjalnie z taką właśnie myślą. Ich pomysły wciąż zachwycają, a każdy nowy wyrób dorównuje poprzedniemu. Zobacz sam!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
19,00 zł
DJECO Stempelki mini Rio Zestaw stempelków oraz poduszka z łatwo zmywalnym tuszem umożliwi rozwój wyobraźni, a także ćwiczenie małej motoryki dłoni. Stempelki dla dzieci w wieku 6+
Brak w magazynie
Brak w magazynie
24,00 zł
DJECO Stempelki Kawaii Zestaw stempelków z różnymi motywami to kolejna nowość od Djeco Wiek 3+
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów