Pieczątki  Jest 36 produktów.

na stronę
24,00 zł
DJECO Stempelki Gwiazdki i Serduszka Zestaw stempelków z różnymi motywami to kolejna nowość od Djeco Wiek 3+
W magazynie
39,00 zł
Pieczątki z ocenami to znakomita pomoc dydaktyczna, doskonale sprawdzi się w w domu lub szkole .Stempelki motywują do dalszej pracy i działania są idealnym rozwiązaniem atrakcyjnego nagradzania.
W magazynie
45,01 zł
Wspaniały zestaw 6 drewnianych pieczątek z motywem zwierząt do kolorowania. Wystarczy przyłożyć do kartki stempelek, aby ujrzeć świnkę, króliczka czy owieczkę. W pudełku, oprócz stempli znajduje się zestaw 12 kredek oraz poduszka z tuszem.
W magazynie
17,00 zł
Drewniane stemple 6 wzorów. Motywy można odbijać przy użyciu tuszu do stempli. Stemple można wykorzystać do zdobień kartek, karnetów i albumów typu scrapbook. W zestawie dodatkowo 6 poduszki do stempli z różnymi kolorami tuszu.
W magazynie
17,00 zł
DJECO Tatuaże - Zwierzaczki Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
24,00 zł
DJECO Stempelki Biedronki i Motylki Zabawa pieczątkami dostarcza milusińskim wiele radości, jest ciekawa i zajmująca. Rozwija kreatywność, uczy koordynacji, poznawania zwierząt, ćwiczy wyobraźnię i umiejętności plastyczne dziecka. Dzięki stempelkom można ciekawie uzupełniać własne rysunki, tworzyć różne scenki lub użyć ich do zdobienia.
W magazynie
24,00 zł
DJECO Stempelki Sushi Zestaw stempelków z różnymi motywami to kolejna nowość od Djeco Wiek 3+
W magazynie
24,00 zł
DJECO Stempelki Ptaki Zestaw stempelków Ptaki. Zawiera 14 stempelków z motywem różnych ptaków i poduszeczkę z zielonym tuszem. Całość zapakowana w tekturowe, kolorowe pudełeczko. Wiek +6 lat Wymiary opakowania  11,5 x 15,5 x 2 cm.
W magazynie
17,99 zł
SANTORO Stempel I love you little rabbit Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
17,99 zł
SANTORO Stempel I found my family Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
23,00 zł
DJECO Stempelki Tea Time Zestaw składający się z piankowych mini stempelków z motywem herbacianym i poduszeczki z tuszem. Wiek +6 lat  Wymiary  opakowania  11,5 x 15,5 x 2 cm
W magazynie
23,00 zł
DJECO Stempelki Urodziny Zestaw stempelków z motywem przyjęcia urodzinowego. Zawiera 20 stempelków oraz poduszeczkę z niebieskim tuszem. Całość zapakowana w tekturowe, kolorowe pudełeczko. Wiek +6 lat Wymiary  opakowania  11,5 x 15,5 x 2 cm.
W magazynie
43,00 zł
Wspaniały zestaw 6 drewnianych pieczątek z pojazdami do kolorowania. Wystarczy przyłożyć do kartki stempelek, aby ujrzeć ciuchcię, traktor czy łódź podwodną. W pudełku, oprócz stempli znajduje się zestaw 12 kredek oraz poduszka z tuszem.
W magazynie
42,00 zł
W zestawie znajduje się 6 pieczątek, które można odbijać na kartce czarnym i czerwonym tuszem z poduszek znajdujących się w plastikowym pudełku. Odbite kształty można kolorować kredkami lub dodatkowo ozdabiać nimi swoje rysunki. 135 naklejek znajdujących się w opakowaniu, znakomicie wzbogacą każdy stworzony obrazek.
W magazynie
14,00 zł
MOULIN ROTY Tatuaże Kowboj Moulin Roty to francuska firma specjalizująca się w wyrobie wysokiej jakości zabawek, mebli i artykułów dla dzieci. Staranność wykonania przekłada się na satysfakcję z użycia wybranego produktu, tym samym pozostając przy klasycznym stylu znanym każdemu z nas.
W magazynie
19,00 zł
DJECO Stempelki mini MusicMuzyka pieczątki ozdobne 16 sztuk. Gwiazdorskie piankowe stempelki dla fanów muzyki mają kształt instrumentów muzycznych i napisów grafity. W zestawie 16 stempelków oraz tusz w kolorze czerwonym.Nowość jesieni 2016 francuskiej marki Djeco, idealny pomysł na Mikołaja! 11.5 cm x 15.5 cm. wiek 6+
W magazynie
55,01 zł
DJECO Zestaw stempli Piraci Zestaw zawiera 10 stempelków -WYSPA PIRATÓW + 1 duża poduszka z tuszem.. Walory edukacyjne: rozwój wyobraźni,wyczucia  estetyki, cierpliwości. Wiek 4-8 lat Wymiary opakowania 21x 23 x 2 cm
W magazynie
55,01 zł
DJECO Zestaw stempli Farma Zestaw  artystyczny ze stemplami - Zwierzęta z farmy. W zestawie: 9 szt stempli -zwierząt 1 duża poduszka z tuszem. Wiek 4-8 lat Wymiary opakowania 21 x 23 x 2 cm
W magazynie
39,90 zł
DJECO 6 Foremek stempli do plasteliny Zestaw do modelowania składający się 6 różnych gotowych foremek z wizerunkami pojazdów. Wierzch foremki to wyciągany stempel, którym można wycisnąć kontury pojazdu w masie plastycznej. W zestawie książeczka instruktażowa "krok po kroku" Wielkość opakowania 22x12,2x1,8 cm. Wiek + 18 miesięcy.
W magazynie
17,99 zł
SANTORO Stempel Little red Zwykłe stemple to za mało do Twoich projektów. Szukasz bowiem oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów utrzymanych w lekko tajemniczym klimacie. Z myślą o tych potrzebach powstały stemple Santoro z tajemniczą dziewczynką.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 36 elementów