Zestawy plastyczne  Jest 144 produktów.

na stronę
12,00 zł
DJECO Kalkomania Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
12,00 zł
Kreatywny zestaw ozdób na choinkę posiada 8 kart z elementami do wypchnięcia, z których składa się zabawki i ozdoby do powieszenia na choince. Zamieszczone w książce elementy są bardzo proste w montażu.
W magazynie
17,00 zł
Drewniane stemple 6 wzorów. Motywy można odbijać przy użyciu tuszu do stempli. Stemple można wykorzystać do zdobień kartek, karnetów i albumów typu scrapbook. W zestawie dodatkowo 6 poduszki do stempli z różnymi kolorami tuszu.
W magazynie
17,99 zł
Mały, słodki lisek uwielbia różne figle i psoty. Chętnie pobawi się również z tobą! Zestaw kreatywny, dzięki któremu stworzysz zabawną maskotkę z filcu w kształcie liska.
W magazynie
22,00 zł
Zestaw kreatywny origami, który pozwoli stworzyć wiele oryginalnych zwierząt. Zabawka rozwija wyobraźnię i zdolności manualne.
W magazynie
23,00 zł
W opakowaniu znajdują się arkusze kolorowego papieru, z którego można złożyć w sumie 16 różnych zwierzątek. Origami jest świetną nauką cierpliwości, doskonalenia koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz poznawania i zrozumienia kształtów geometrycznych.
W magazynie
23,00 zł
W opakowaniu znajdują się arkusze kolorowego papieru, z którego można złożyć w sumie 24 różnych polarnych zwierzątek. Origami jest świetną nauką cierpliwości, doskonalenia koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz poznawania i zrozumienia kształtów geometrycznych.
W magazynie
31,00 zł
DJECO Sekretny pamiętnik LUCILLE Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
15,01 zł
Modelina jest znana chyba wszystkim. To wspaniały sposób nie tylko na kreatywne spędzenie czasu, ale również na wywołanie prawdziwej radości i rozwijanie tak ważnej dla dziecka wyobraźni. Różnorodność kolorów sprawi niemały problem w ich wyborze, bo wszystkie są wspaniałe!
W magazynie
32,00 zł
Wspaniały zestaw do tworzenia mini hamburgerów to kreatywna zabawa dla dzieci.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 144 elementów