Zestawy plastyczne  Jest 209 produktów.

na stronę
16,00 zł
DJECO Notes Chichi Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
14,00 zł
MOULIN ROTY Tatuaże Magiczny moment Moulin Roty to francuska firma specjalizująca się w wyrobie wysokiej jakości zabawek, mebli i artykułów dla dzieci. Staranność wykonania przekłada się na satysfakcję z użycia wybranego produktu, tym samym pozostając przy klasycznym stylu znanym każdemu z nas.
W magazynie
16,00 zł
DJECO Notes Elodie Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
27,00 zł
MOULIN ROTY Kalkomania Wieś Aktywność twórcza z kalkomanią od Moulin Roty. Klasyczna zabawa, w której pocieramy motywy z kalki na kartę i tworzymy własną historię
W magazynie
37,00 zł
DJECO Zestaw kalkomanii Zamek Tradycyjna technika w pięknej, nowoczesnej formie. Zestaw kreatywny z kalkomaniami Djeco to przyjemność aranżowania historycznych scenerii po swojemu i tworzenia pełnych przygód opowieści.
W magazynie
12,00 zł
Kreatywny zestaw ozdób na choinkę posiada 8 kart z elementami do wypchnięcia, z których składa się zabawki i ozdoby do powieszenia na choince. Zamieszczone w książce elementy są bardzo proste w montażu.
W magazynie
39,00 zł
DJECO Wydrapywanka Noc Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
27,00 zł
MOULIN ROTY Kalkomania PARYŻANKA W DOMU Moulin Roty to francuska firma specjalizująca się w wyrobie wysokiej jakości zabawek, mebli i artykułów dla dzieci. Staranność wykonania przekłada się na satysfakcję z użycia wybranego produktu, tym samym pozostając przy klasycznym stylu znanym każdemu z nas.
W magazynie
21,00 zł
DJECO Mini grafika Mandale Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
25,01 zł
DJECO Kolorowanka szlaczki i kształty Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
22,00 zł
MUDPUPPY Naklejki w rolce Pojazdy Zestaw ponad 100 naklejek na rolce o długości 3m przedstawiających 18 różnych środków transportu, np. wywrotkę, rakietę czy statek. Naklejki na rolce powtarzają się.
W magazynie
15,01 zł
DJECO Kalkomania Elodie Kalkomania TINOU firmy Djeco pozwoli na szybkie i efektowne ozdabianie prac plastycznych. Wyjątkowe obrazki w idealnie dobranych kolorach będą wyglądać przepięknie w pamiętniku lub na dziecięcym rysunku. Wystarczy, że ułożysz folię z obrazkiem na wybranym miejscu, a następnie za pomocą mocno przyciskanego ołówka przekalkujesz...
W magazynie
33,00 zł
DJECO Kalkomania Za kierownicą Kalkomania to świetna zabawa dla małych artystów. Zestaw zawiera 90 obrazków, które można nałożyć na 3 kartki z tłem. Wystarczy potrzeć obrazek ołówkiem, żeby przenieść obrazek na kartkę.
W magazynie
27,00 zł
MOULIN ROTY Kalkomania Opera Przepiękna kalkomania z motywami teatralno-operowymi. Zestaw zawierający 47 elementów ( wykonawcy, oświetlenie, rekwizyty) do przeniesienia metodą kalkomanii na załączone do zestawu tło.
W magazynie
17,99 zł
DJECO Kolorowanka Pod wodą Przepiękna kolorowanka z "klapkami", które kryją w sobie cudne graficzne niespodzianki. W zestawie znajdują się 4 motywy po 2 kartki (w sumie 8 arkuszy). 8 arkuszy  wymiar arkusza do kolorowania 22 x 23 cm zalecany wiek do 6 lat
W magazynie
29,00 zł
DJECO Szablony do rysowania Księżniczki Szablony do rysowania z motywem Księżniczek. Kolorowe szablony z Księżniczkami, które w niezwykle prosty sposób mogą zostać przeniesione na papier. Wystarczy obrysować je po konturze, pokolorować i gotowe! Nauka rysowania dla najmłodszych dzieci.
W magazynie
30,00 zł
DJECO Welurowa kolorowanka Ptaszki Zestaw do kolorowania z motywem małych ptaszków Aksamitne krawędzie doskonale nadają się do pomocy dzieciom w kolorze bez przekraczania linii. Czarne tło aksamitu sprawia, że ​​kolory się wyróżniają. Zestaw zawiera 4 różne obrazy o wymiarach 21 x 28 cm Wiek +18 m-cy Wymiary opakowania 32 x 24 cm
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 209 elementów