Modele tekturowe  Jest 38 produktów.

na stronę
10,00 zł
ELON Helikopter HE 023 Kreatywny zestaw do składania i malowania.
W magazynie
13,00 zł
ELEON Helikopter HE 033 Kreatywny zestaw do składania i malowania.
W magazynie
15,01 zł
ELEON Zestaw helikopterów HE 113 Kreatywny zestaw do składania i malowania
W magazynie
27,99 zł
'Raj przez Polskę' zabiera w podróż w czasie do II połowy XX wieku. Pozwala poznać perełki polskiej motoryzacji sprzed lat. W zeszycie znajdziemy ciekawostki na temat takich pojazdów, jak: Warszawa, Syrenka, ciężarówka Star, czy motocykl Junak.
W magazynie
27,00 zł
Zestaw Składanki papierowe firmy Djeco składa się z 5 arkuszy z podobiznami smoków i Czarnoksiężnika. W zestawie znajduje się ilustrowana książeczka - instrukcja pokazująca krok po kroku w jaki sposób należy składać papierowe elementy aby uzyskać zachwycający efekt: papierowe figurki.
W magazynie
49,00 zł
DJECO Układanka Statek kosmiczny 3D Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
49,00 zł
DJECO Układanka  Zamek księżniczki 3D Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
33,00 zł
DJECO wydrapywanka Sunshine Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 38 elementów