Pacynki i marionetki  Jest 51 produktów.

na stronę
15,01 zł
Kukiełka z drewnianą głową w rożku z tkaniny. Pajacyk chowa się po pociągnięciu za patyk i wysuwa ponownie. Wspaniała pacynka pozwala na zabawę w teatrzyk.
W magazynie
35,01 zł
Zabawa w teatrzyk dzięki nim z pewnością nie będzie nudna. Pacynki mogą pomóc rozwijać ukryte talenty aktorskie dzieci i nie tylko... Przede wszystkim pobudzają wyobraźnię.
W magazynie
32,00 zł
Zabawa w teatrzyk dzięki nim z pewnością nie będzie nudna. Pacynki mogą pomóc rozwijać ukryte talenty aktorskie dzieci i nie tylko... Przede wszystkim pobudzają wyobraźnię.
W magazynie
26,00 zł
Wystarczy założyć pacynkę na rękę i już można odgrywać przeróżne sceny z klaunem w roli głównej. Klaun posiada wszystkie potrzebne atrybuty - wygląda jak prawdziwy! Poprzez zabawę w teatrzyk maluch rozwija kreatywność i wyobraźnię.
W magazynie
26,00 zł
Wystarczy założyć pacynkę na rękę i już można odgrywać przeróżne sceny z babcią w roli głównej. Pacynka posiada wszystkie potrzebne atrybuty - wygląda jak prawdziwa! Poprzez zabawę w teatrzyk maluch rozwija kreatywność i wyobraźnię.
W magazynie
46,00 zł
Marionetka dinozaur świetnie sprawdzi się w domowym lub przedszkolnym teatrzyku! Marionetki Firmy GOKI sprawią dziecku wiele satysfakcji i radości w zabawie.
W magazynie
39,00 zł
Marionetka Struś świetnie sprawdzi się w domowym lub przedszkolnym teatrzyku! Marionetki Firmy GOKI sprawią dziecku wiele satysfakcji i radości w zabawie.
W magazynie
45,01 zł
Marionetka pies świetnie sprawdzi się w domowym lub przedszkolnym teatrzyku! Marionetki Firmy GOKI sprawią dziecku wiele satysfakcji i radości w zabawie.
W magazynie
26,00 zł
Wystarczy założyć pacynkę na rękę i już można odgrywać przeróżne sceny z chłopcem w roli głównej. Pacynka posiada wszystkie potrzebne atrybuty - wygląda jak prawdziwa!
W magazynie
45,01 zł
Zestaw starannie wykonanych pacynek na palec, znakomite do zabawy w teatrzyk i odgrywanie scen z bajki o Czerwonym kapturku. Zestaw składa się z pięciu pacynek. Zabawa w teatrzyk znakomicie rozwija wyobraźnię i kreatywność .
W magazynie
49,00 zł
MANHATTAN TOY Pacynka Lew Dawno temu, w czasach kiedy "piszę do Ciebie" oznaczało list, a nie sms, a nie każda rzecz posiadała baterie, powstała mała firma z zabawkami, której celem było stać się najlepszą w swojej kategorii.Nie dla usiłowania stworzenia jeszcze bardziej przytulnych pluszowych misiów,a raczej dążenia do zmiany rynku na lepsze. Manhattan...
W magazynie
23,00 zł
MANHATTAN TOY Pacynka na dłoń Ptak Dawno temu, w czasach kiedy "piszę do Ciebie" oznaczało list, a nie sms, a nie każda rzecz posiadała baterie, powstała mała firma z zabawkami, której celem było stać się najlepszą w swojej kategorii.Nie dla usiłowania stworzenia jeszcze bardziej przytulnych pluszowych misiów,a raczej dążenia do zmiany rynku na lepsze....
W magazynie
26,00 zł
Wystarczy założyć pacynkę na rękę i już można odgrywać przeróżne sceny. Pacynka posiada wszystkie potrzebne atrybuty - wygląda jak prawdziwa! Poprzez zabawę w teatrzyk maluch rozwija kreatywność i wyobraźnię.
W magazynie
32,00 zł
Wystarczy założyć pacynkę na rękę i już można odgrywać przeróżne sceny z Gretal w roli głównej. Pacynka posiada wszystkie potrzebne atrybuty - wygląda jak prawdziwa! Poprzez zabawę w teatrzyk maluch rozwija kreatywność i wyobraźnię.
W magazynie
32,00 zł
Pacynki na rękę to zabawki dla dzieci, które pobudzają ich wyobraźnię oraz kreatywność podczas odgrywania różnych scenek czy ról. Pacynki dla dzieci doskonale sprawdzają się podczas zabawy w teatrzyk. W pacynce umieszczamy całą dłoń dzięki czemu poruszamy głową wilka.
W magazynie
32,00 zł
Pacynki na rękę to zabawki dla dzieci, które pobudzają ich wyobraźnię oraz kreatywność podczas odgrywania różnych scenek czy ról. Pacynki dla dzieci doskonale sprawdzają się podczas zabawy w teatrzyk. W pacynce umieszczamy całą dłoń dzięki czemu poruszamy głową krokodyla.
W magazynie
25,01 zł
Śliczna maskotka, pacynka zachęci każde dziecko do zabawy w teatrzyk. Po włożeniu dłoni w pacynkę można otwierać buzię zwierzątka. Zabawka pobudzi wyobraźnię i rozwija kreatywność dziecka. Pacynka wykonana jest z miękkiego materiału i świetnie spełni role przytulanki.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 51 elementów