Pojazdy  Jest 57 produktów.

na stronę
15,90 zł
Sygnalizator świetlny na baterie12 cmSygnalizator świetlny z automatyczną zmianą świateł. Wystarczy nacisnąć i włącza się cały cykl świateł.Super dodatek do zabawyWysokość sygnalizatora 12 cm
W magazynie
49,90 zł
BAJO Biedronka Drewniana biedronka na kółeczkach, wprawiona w ruch nie tylko porusza skrzydełkami ale również wydaje bzyczący dźwięk. Zabawka rekomendowana dla dzieci od 1,5 + Wyprodukowano w Polsce
W magazynie
15,01 zł
Super gratka dla małych fanów pojazdów specjalnych! Metalowy dźwig i betoniarka o długości 8 cm z napędem frykcyjnym. Dźwig posiada ruchome ramię.
W magazynie
22,00 zł
ALEXANDER Mały konstruktor Mały quad Mały Konstruktor" to zabawka do samodzielnego montażu. Każdy model składa się z różnej wielkości i kształtów elementów metalowych, a także jest wzbogacony kolorowymi elementami z tworzyw sztucznych.
W magazynie
14,00 zł
Znaki drogowe 21 el. Idealna zabawa dla dzieci, które poznają zasady ruchu drogowego. Świetnie też sprawdzą się przy zabawie samochodzikami na matach z drogami. Wielkość 7cm, w opakowaniu 21 znaków. Wymiary opakowania 18x16x3cm. wiek 3+
W magazynie
97,00 zł
Wspaniała łódź sterowana przez Myszkę Miki oraz Twojego Malucha będzie świetnym urozmaiceniem letnich zabaw w wodzie i na piasku. Łódź posiada kierownicę oraz psikawkę do pryskania wodą.
W magazynie
96,00 zł
Tor wodny - system kanałów Rotterdam z serii  Waterplay niemieckiej firmy BIG łączy w sobie zabawę z przyjemnością obcowania z wodą.
W magazynie
27,99 zł
Oto gratka dla maluchów dobrze czujących się wśród różnego rodzaju specyfik motoryzacji. Wśród kolekcji Twojego dziecka nie może zabraknąć motocykla, który jest nieodłącznym elementem każdego wspaniałego warsztatu i wystawy!
W magazynie
24,00 zł
"Mały Konstruktor" to zabawka do samodzielnego montażu. Każdy model składa się z różnej wielkości i kształtów elementów metalowych, a także jest wzbogacony kolorowymi elementami z tworzyw sztucznych. Zestaw wyposażony jest w narzędzia, którymi można skręcić i rozkręcić pojazd.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 57 elementów