Maty i kostki edukacyjne  Jest 39 produktów.

na stronę
45,01 zł
Doskonała książeczka pozwalająca poznać zwierzątka spotykane na spacerze. Dodatkową atrakcją są metki z nazwami zwierząt.
W magazynie
67,00 zł
5 w 1! Przepiękne klocki do budowania, przewracania, wkładania jeden w drugi, nauki liczenia i obserwacji zwierzątek. Z 10 bajecznie kolorowych kostek można tworzyć rozmaite budowle lub ułożyć wysoką piramidę. Zarówno budowanie jak i przewracanie przyniesie dużo radości.
W magazynie
37,00 zł
Oops Miękka, szeleszcząca książeczka Jeż Miękka i lekka książeczka edukacyjna dla maluszków z zawieszką Książeczka utrzymana jest w tematyce zwierząt i ich obrazkowych historyjek. Pobudza zainteresowanie dziecka, rozwijając zmysł wzroku i dotyku. Wymiary: 23 x 12 x 7,5 cm Wiek: od 6 miesięcy
W magazynie
67,00 zł
Piramida marki Goki składa się z 6 klocków wykonanych z najwyższej jakości kartonu. Doskonałe już dla rocznego dziecka, któremu zarówno budowa wieży, jak i jej przewracanie sprawi dużo radości! Zabawka wspiera rozwój umiejętności motorycznych i koordynacji.
W magazynie
72,00 zł
Dziecko dopasowuje drewniane klocki o różnych kształtach i kolorach do odpowiednich otworów w skrzyneczce. Z taką zabawką nie ma czasu na nudę. Przepiękne kolory z pewnością zachęcą do zabawy. Bawiąc się Maluch uczy się rozróżniać kształty i kolory, ćwiczy spostrzegawczość i motorykę paluszków.
W magazynie
55,01 zł
Rewelacyjne autko renomowanej francuskiej marki Smoby Cotoons to świetny pomysł na zabawkę dla Twojego Dziecka. Zabawa z sorterem polega na dopasowywaniu odpowiednich klocków do otworów.
W magazynie
59,00 zł
Drewniany sorter Igloo to pięknie wykonana pomysłowa zabawka, którą możesz zabrać ze sobą na spacer czy podróż. Zabawa polega na dopasowaniu drewnianych klocków do otworów pudełka. Wieczko sortera łatwo się podnosi i klocki można bez trudu wydobyć i bawić się od nowa.
W magazynie
112,78 zł
Kostka edukacyjna Eichhorn to pięć ścian wspaniałej edukacyjnej zabawy. Każda ściana kostki pełni inną funkcję.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
20,27 zł
Pętla motoryczna Eichhorn to grupa drewnianych zabawek ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Zabawka zapewnia kreatywną zabawę i doskonale rozwija zdolności manualne dziecka.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
99,00 zł
Kostka edukacyjna to połączenie dwóch zabawek: sortera dla dzieci oraz układanki drewnianej.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
55,01 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
67,00 zł
Zadaniem dziecka jest umieszczenie wszystkich kul w domku myszek poprzez uderzanie młotkiem i łapanie tych kul, które wypadają z mieszkania zwierzątek.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
97,00 zł
Piętrowa przebijanka to zabawka, która ucieszy każdego malucha. Zabawa z młotkiem przyciąga uwagę dzieci od zawsze, a ze składaną przebijanką umożliwimy dobrą zabawę w bezpiecznych warunkach.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
85,01 zł
74,00 zł
Duża drewniana przeplatanka idealna do ćwiczenia zręczności paluszków oraz nauki kolorów. Zabawka charakteryzuję się drewnianą podstawą, metalowymi pręcikami i drewnianymi koralikami. Zabawka jest solidnie i precyzyjnie wykonana.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 39 elementów