Rękodzieło  Jest 116 produktów.

na stronę
45,01 zł
Ten ręcznie szyty kotek będzie nie tylko doskonałą zabawką dla Twojego dziecka,ale także wspaniałą ozdobą mieszkania. Kotka można powiesić za ogon na klamce, wieszaku bądź łóżeczku dziecka.
W magazynie
99,00 zł
Lalka z włóczki mały Miś Lalka z bawełnianej włóczki przebrana w strój misia. Bardzo staranie wykonana zabawka, wypełniona antyalergiczną kulką silikonową. Użyto tzw. bezpiecznych oczek zaciskowych, przeznaczonych do zabawek dla dzieci. Wysokość przytulanki, to ok. 30 cm.
W magazynie
99,00 zł
Uroczy miś stanie się najlepszym kompanem do zabaw. Uszyty został z bawełnianej tkaniny. Maskotka posiada charakterystyczne łatki na rączkach i nóżkach, które dodają niepowtarzalnego uroku. Miś ozdobiony jest dużą kokardą, dobraną kolorystycznie do całości.
W magazynie
65,01 zł
Maskotka posiada tiulową spódniczkę, która niewątpliwie dodaję jej niepowtarzalnego uroku, a możliwość jej zdejmowania będzie dodatkowym atutem.
W magazynie
99,00 zł
Miś szydełkowy Michasia 50 cm. Miś wykonany jest ręcznie z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Wydziergany został z włoczki bawełnianej, a wypełniony tzw. antyalergiczną kulką silikonową.
W magazynie
119,00 zł
Sarenka Pięknie wykonana maskotka, tzw. rękodzieło dopracowane w każdym szczególe. wys. ok. 50cm.
W magazynie
69,00 zł
Uroczy króliczek wykonany jest ręcznie z niezwykłą starannością i dbałością o każdy najmniejszy nawet detal. Maskotka wykonana jest z bawełny oraz wypełniona antyalergiczną kulką silikonową.
W magazynie
15,01 zł
Saszetka dziecięca Pięknie i starannie wykonany saszetka na drobiazgi dla maluszka potrzebne zawsze pod ręką. Wykonana została z materiałów bawełnianych. wymiary: 21x15 cm.
W magazynie
39,00 zł
ZABAWKARNIA Miś Miś wykonany jest ręcznie z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Wydziergany został z włoczki bawełnianej, a wypełniony tzw. antyalergiczną kulką silikonową. Wysokość misia to ok. 16 cm.
W magazynie
119,00 zł
Jednorożec Pięknie wykonana maskotka, tzw. rękodzieło dopracowane w każdym szczególe. wys. ok. 50cm.
W magazynie
99,00 zł
Lalka z włóczki mały Królik Lalka z bawełnianej włóczki przebrana w strój misia. Bardzo staranie wykonana zabawka, wypełniona antyalergiczną kulką silikonową. Użyto tzw. bezpiecznych oczek zaciskowych, przeznaczonych do zabawek dla dzieci. Wysokość przytulanki, to ok. 30 cm.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 116 elementów