Rękodzieło  Jest 102 produktów.

na stronę
45,01 zł
Ten ręcznie szyty kotek będzie nie tylko doskonałą zabawką dla Twojego dziecka,ale także wspaniałą ozdobą mieszkania. Kotka można powiesić za ogon na klamce, wieszaku bądź łóżeczku dziecka.
W magazynie
99,00 zł
Lalka z włóczki mały Miś Lalka z bawełnianej włóczki przebrana w strój misia. Bardzo staranie wykonana zabawka, wypełniona antyalergiczną kulką silikonową. Użyto tzw. bezpiecznych oczek zaciskowych, przeznaczonych do zabawek dla dzieci. Wysokość przytulanki, to ok. 30 cm.
W magazynie
99,00 zł
Miś szydełkowy Michasia 50 cm. Miś wykonany jest ręcznie z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Wydziergany został z włoczki bawełnianej, a wypełniony tzw. antyalergiczną kulką silikonową.
W magazynie
99,00 zł
Ten ręcznie szyty aniołek może być idealnym prezentem dla dziecka, bądź wspaniałą ozdobą każdego mieszkania. Anioł uszyty jest z bawełnianej tkaniny. Wypełniony jest antyalergiczną kulką silikonową. Maskotka posiada ruchome rączki i nóżki.
W magazynie
69,00 zł
Uroczy króliczek wykonany jest ręcznie z niezwykłą starannością i dbałością o każdy najmniejszy nawet detal. Maskotka wykonana jest z bawełny oraz wypełniona antyalergiczną kulką silikonową.
W magazynie
99,00 zł
Uroczy miś stanie się najlepszym kompanem do zabaw. Uszyty został z bawełnianej tkaniny. Maskotka posiada charakterystyczne łatki na rączkach i nóżkach, które dodają niepowtarzalnego uroku. Miś ozdobiony jest dużą kokardą, dobraną kolorystycznie do całości.
W magazynie
59,00 zł
Miś wykonany jest ręcznie z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Misia wyróżnia urocza tkanina oraz użyta odpowiednia ilość wypełnienia, która sprawia, że maskotka jest wyjątkowo miękka oraz puszysta. Maskotka stworzona jest do przytulania.
W magazynie
99,00 zł
Lalka z włóczki mały Królik Lalka z bawełnianej włóczki przebrana w strój misia. Bardzo staranie wykonana zabawka, wypełniona antyalergiczną kulką silikonową. Użyto tzw. bezpiecznych oczek zaciskowych, przeznaczonych do zabawek dla dzieci. Wysokość przytulanki, to ok. 30 cm.
W magazynie
39,00 zł
ZABAWKARNIA Miś Miś wykonany jest ręcznie z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Wydziergany został z włoczki bawełnianej, a wypełniony tzw. antyalergiczną kulką silikonową. Wysokość misia to ok. 16 cm.
W magazynie
29,00 zł
Maskotka Angry Birds  będzie idealnym prezentem dla miłośników tych ptaszków. Maskotki są idealnie odwzorowane. Wykonane są z włóczki antyalergicznej. Posiadają doskonały rozmiar, dostosowany do małych rączek dziecka.
W magazynie
49,00 zł
Owieczka szydełkowa 24 cm. Maskotka ręcznie szyta, bardzo wesoła, miła w dotyku owieczka. Wykonana z włóczki bawełnianej, idealna na prezent. szer. 12 cm.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 102 elementów