Maskotki  Jest 11 produktów.

46,00 zł
INCOOD Maskotka szop 36cm Incood to nowoczesna firma, która sprawia, że wnętrze każdego pomieszczenia staje się zupełnie inne za pomocą najdrobniejszych przedmiotów.
W magazynie
27,00 zł
Pluszowy Bocian 35 cm. Pluszak bocian. Puchaty i milutki. Wielkość całkowita: 35cm. Siedząc: 20cm.
W magazynie
13,00 zł
Pacynki na palec to idealny prezent dla wszystkich fanów Angry Birds. Maskotki wykonane są z kolorowego, miłego dotyku pluszu. Pacynki to doskonała zabawka, która pomoże rozwinąć wyobraźnie oraz kreatywność Twojego dziecka.
W magazynie
45,01 zł
Miękka poduszka, przytulanka w kształcie sówki. Idealnie sprawdzi się w podróży czy w domowym zaciszu. Poduszka będzie doskonałą dekoracją każdego wnętrza.
W magazynie
47,00 zł
BEPPE Konik różowo-szary 23cmKonik szary Gaia, 20 cm. Konik wykonany z mięciutkiego pluszu.Idealny do zabawy, umili czas każdemu maluchowi.Zabawka spełnia normy bezpieczeństwa oraz jest oznakowana znakiem CE.
W magazynie
59,00 zł
Lalka szmacianka Masha 31 cm Miękka, 31-centymetrowa laleczka Masha to milutka przyjaciółka i towarzyszka przygód, do której zawsze można się przytulić! Ma rozmiar idealny dla malutkich rączek. Mięciutkie materiały sprawiają, że to także idealna przytulanka do zasypiania.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
22,00 zł
Maskotka Jeżyk 17 cm Jeżyk o długości 17cm. Urocza mordka, długi nosek, ciekawe wzornictwo. Do wyboru 2 kolory. wiek 3+
Brak w magazynie
Brak w magazynie
57,00 zł
Króliczka Balerinka czerwona 48 cm Z naszej bogatej oferty pluszowych zabawek proponujemy Króliczkę Balerinkę.Ta maskotka wykonana została z najlepszych gatunków pluszu. Z pewnością nie jeden z nich stanie się najlepszym przyjacielem dziecka, a dorosłym przypomni o beztroskim czasie dzieciństwa.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
23,00 zł
BEPPE Piesek 15 cm.  Piesek łatek Miękka maskotka z brązowym uszkiem i łatką na oczku. Beżowy piesek już dziś może stać się nierozłącznym przyjacielem Twojej pociechy! Wymiar: 14 cm
Brak w magazynie
Brak w magazynie
45,01 zł
BABYONO Przytulanka Szop 26 cm. Szop ROCKY to niezły gagatek! Psoci i figluje, wszędzie go pełno. Nie usiedzi w jednym miejscu, a jego nieopanowana ciekawość świata sprawia, że zdarza mu się coś poprzestawiać czy poprzewracać. Jednakże swoim czarodziejskim uśmiechem potrafi zjednać każdego i nie sposób nie lubić tego urwisa.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów