Zabawki do kąpieli  Jest 33 produktów.

na stronę
3,80 zł
Świetna, kolorowa żaglówka do zabawy podczas kąpieli. Żaglówki unoszą się na wodzie, tym samym pozwalają na nieograniczoną zabawę.
W magazynie
27,00 zł
Zabawka sensoryczna robaczywe jabłko Zabawki sensoryczne to dobry sposób na rozwijanie zdolności manualnych dziecka od najmłodszych lat. Są w 100% bezpieczne i pomocne, dlatego warto się nimi zainteresować.
W magazynie
27,00 zł
Zabawka sensoryczna ser i myszy Zabawki sensoryczne to dobry sposób na rozwijanie zdolności manualnych dziecka od najmłodszych lat. Są w 100% bezpieczne i pomocne, dlatego warto się nimi zainteresować.
W magazynie
37,99 zł
Twój maluch uwielbia kąpiele? A może wręcz przeciwnie - nie możesz go do nich przekonać? W obu przypadkach najlepszą zachętą i urozmaiceniem zabaw wodnych są wszelkiego rodzaju zabawki. Poznaliście już naszego materiałowego delfina, który po każdej próbie zdjęcia go z koła ratunkowego wraca na nie? Jeśli nie, najwyższa pora to zmienić!
W magazynie
15,01 zł
Miękkie pływaczki do zabawy podczas kąpieli. Zabawka zawiera niespodziankę - “piszczek” aktywowanym po naciśnięciu, co stanowi dodatkową atrakcję dla dziecka. Wykonane są z termoplastycznego, nietoksycznego tworzywa. Zabawka wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo - słuchowej oraz zmysł dotyku.
W magazynie
36,00 zł
Zestaw ten to doskonałe uzupełnienie do dowolnego zestawu kanałów wodnych z serii Waterplay. Sprawdzi się również jako zabawka do kąpieli.
W magazynie
82,00 zł
Teraz kąpiel w wannie stanie się jeszcze przyjemniejsza. Zabawę urozmaicą kolorowe kulki i wulkan tworzący pianę.
W magazynie
37,99 zł
Krabik to materiałowa zabawka do kąpieli, która utrzymuję się na powierzchni wody. Zabawka pełni funkcję kontrolną - gdy woda jest za gorąca, krabikowi znikają kropeczki.
W magazynie
12,00 zł
MINI książeczka piszczek to 8 kolorowych miękkich stron, które uczą rozpoznawania postaci zwierząt i przedmiotów. Mały rozmiar książeczki idealnie pasuje do rączek dziecka.
W magazynie
15,01 zł
Kaczka to zabawka zarówno do kąpieli jak i w suchym otoczeniu maluszka. Te wesołe, piszczące postacie doskonale nadają się również do zabawy w łóżeczku czy na piasku.
W magazynie
12,00 zł
Miękka książeczka do zabawy wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo - słuchowej oraz zmysł dotyku. Może być stosowana jako zabawka do kąpieli.
W magazynie
15,01 zł
TULLO Kaczuszki do kąpieli Tullo to polska firma, która stawia na jakość oraz zadowolenie najmłodszych klientów! Ich zabawki przetrwają lata i kolejne pokolenia, nie tylko kilka dni od zakupu :)
W magazynie
26,00 zł
Kolorowa łódka ze zwierzątkiem z pewnością zamieni każdą kąpiel Malucha w niezapomnianą morską przygodę. Poczuj się jak kapitan i uratuj łódeczkę przed sztormem stworzonym z piany!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
44,01 zł
Pokazuje 1 - 20 z 33 elementów