Zabawki do kąpieli  Jest 30 produktów.

na stronę
3,80 zł
Świetna, kolorowa żaglówka do zabawy podczas kąpieli. Żaglówki unoszą się na wodzie, tym samym pozwalają na nieograniczoną zabawę.
W magazynie
15,01 zł
Książeczka piszcząca OCEAN to 8 kolorowych miękkich stron, które uczą rozpoznawania postaci zwierząt. Element piszczący zachęca do poznawania zabawki i rozwija zdolności manualne.
W magazynie
17,00 zł
Miękkie pływaczki do zabawy podczas kąpieli. Zabawka zawiera niespodziankę - “piszczek” aktywowanym po naciśnięciu, co stanowi dodatkową atrakcję dla dziecka. Wykonane są z termoplastycznego, nietoksycznego tworzywa. Zabawka wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo - słuchowej oraz zmysł dotyku.
W magazynie
36,00 zł
Zestaw ten to doskonałe uzupełnienie do dowolnego zestawu kanałów wodnych z serii Waterplay. Sprawdzi się również jako zabawka do kąpieli.
W magazynie
82,00 zł
Teraz kąpiel w wannie stanie się jeszcze przyjemniejsza. Zabawę urozmaicą kolorowe kulki i wulkan tworzący pianę.
W magazynie
37,99 zł
Krabik to materiałowa zabawka do kąpieli, która utrzymuję się na powierzchni wody. Zabawka pełni funkcję kontrolną - gdy woda jest za gorąca, krabikowi znikają kropeczki.
W magazynie
14,00 zł
Książeczka piszczek to 8 kolorowych miękkich stron, które uczą rozpoznawania postaci zwierząt. Książeczka przedstawia losy kaczuszki, występuję w książeczce również tekst w języku angielskim. Mały rozmiar książeczki idealnie pasuje do rączek dziecka.
W magazynie
12,00 zł
MINI książeczka piszczek to 8 kolorowych miękkich stron, które uczą rozpoznawania postaci zwierząt i przedmiotów. Mały rozmiar książeczki idealnie pasuje do rączek dziecka.
W magazynie
15,01 zł
Kaczka to zabawka zarówno do kąpieli jak i w suchym otoczeniu maluszka. Te wesołe, piszczące postacie doskonale nadają się również do zabawy w łóżeczku czy na piasku.
W magazynie
12,00 zł
Miękka książeczka do zabawy wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo - słuchowej oraz zmysł dotyku. Może być stosowana jako zabawka do kąpieli.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 30 elementów