Książeczki i kolorowanki  Jest 151 produktów.

na stronę
7,90 zł
Kolorowanka " Duże obrazki i naklejki " Ta wyjątkowa seria kolorowanek spełnia wiele zadań: umożliwia dziecku swobodne kolorowanie obrazków zapewnia wspaniałą zabawę (dziecko może stworzyć sobie - dodatkowo - własną naklejkową kolekcję)
W magazynie
24,00 zł
Piękna kolorowanka znanej marki Djeco będzie idealnym prezentem dla wszystkich młodych miłośników prac artystycznych. Kolorowanka składa się z 4 arkuszy do pomalowania. Dodatkowym atutem są elementy, które tworzą efekt 3D.
W magazynie
24,00 zł
DJECO Mni gra logiczna  Sudoku Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
8,90 zł
Kolorowanka " Bądź eko" Kolorowanka rozwija wyobraźnię, uczy kolorów, pobudza kreatywność, jak również doskonali zdolności manualne dziecka. Pełna obrazków zgadywanek i ciekawostek, które wspomagają rozwój dziecka. Format A4. Liczba stron 16
W magazynie
37,99 zł
Śliczny pamiętnik w twardej oprawie, zamykany na kłódkę wraz z dwoma kluczykami. W środku 92 ozdobne kartki, na których możesz zapisać wszystkie swoje sekrety!
W magazynie
20,00 zł
DJECO Minigrafika -Kolorowanie szlaczków Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
24,00 zł
DJECO Notes z gumką MurielWymiary: 10 x 15cm Ilość stron: 78
W magazynie
33,00 zł
DJECO Welurowa kolorowanka Kraina Czarów Pomysłowe welurowe karty do kolorowania. Welurowe krawędzie na zdjęciach sprawiają, że mały artysta nie wychodzi poza linie, umożliwiając nawet mniejszym dłoniom tworzenie małych dzieł sztuki! W zestawie 5 sztywnych kart do kolorowania. Wiek 6-9 lat Wymiary opakowania  22 x 23 cm
W magazynie
27,00 zł
DJECO kolorowanka z niespodzianką Leśni przyjaciele Zestaw kolorowanek z niespodzianką: pokoloruj, połącz obraz z elementami 3D i zobacz jak pojawi się drugi obraz: niespodzianka gotowa. Zestaw zawiera 4 obrazy do kolorowania.   Wiek: +6 lat Wymiary opakowania: 22 x 23 cm
W magazynie
14,00 zł
Kontrastowa książeczka maluszka Park Książeczka harmonijka to propozycja dla NAJMŁODSZYCH dzieci. Kontrastowe zestawienia bieli, czerni i czerwieni stopniowo wprowadzi maluszka w świat kolorów i kształtów. Książeczka prezentuje świat SYMPATYCZNYCH ZWIERZĄT i ROŚLIN w parku.
W magazynie
7,00 zł
Kolorowanka " Pojazdy " Monster truck, mega ciężarówka czy pojazd wojskowy… – w tej książeczce dzieci znajdą fascynujące pojazdy do kolorowania. Staranne i duże ilustracje, wiele informacji technicznych oraz dołączone kolorowe naklejki pozwolą poznać detale pojazdów i sprawią frajdę każdemu małemu artyście. wiek 3+
W magazynie
7,90 zł
Kolorowanka " Dużo do kolorowania " "Dużo do kolorowania" to seria składająca się z czterech tytułów o zróżnicowanej tematyce. Każda z książek zawiera duże obrazki, które dziecko może w nieskrępowany sposób kolorować. Duża powierzchnia tych obrazków ułatwia swobodną ekspresję twórczą oraz zapewnia dłoni ruch bez ograniczeń.
W magazynie
8,90 zł
Kolorowanka "Sonia i bajkowy świat "Kolorowanka to idealny sposób na zabawę dla każdego malucha. Rozwija wyobraźnię, uczy kolorów, pobudza kreatywność jak również doskonali zdolności manualne dziecka.
W magazynie
24,00 zł
Książeczka " Zwierzęta w lesie " To wyjątkowa propozycja dla najmłodszych dzieci, które kochają zwierzątka. Piękne ilustracje zwierząt w ich naturalnym środowisku oraz krótkie i proste teksty zachęcą malucha do zgłębiania wiedzy o życiu zwierząt. Książka jest inspiracją do pierwszych edukacyjnych rozmów z dzieckiem o najważniejszych zwierzętach...
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 151 elementów