Książeczki i kolorowanki  Jest 139 produktów.

na stronę
24,00 zł
Piękna kolorowanka znanej marki Djeco będzie idealnym prezentem dla wszystkich młodych miłośników prac artystycznych. Kolorowanka składa się z 4 arkuszy do pomalowania. Dodatkowym atutem są elementy, które tworzą efekt 3D.
W magazynie
24,00 zł
DJECO Mni gra logiczna  Sudoku Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
12,00 zł
Kreatywny zestaw ozdób na choinkę posiada 8 kart z elementami do wypchnięcia, z których składa się zabawki i ozdoby do powieszenia na choince. Zamieszczone w książce elementy są bardzo proste w montażu.
W magazynie
37,99 zł
Śliczny pamiętnik w twardej oprawie, zamykany na kłódkę wraz z dwoma kluczykami. W środku 92 ozdobne kartki, na których możesz zapisać wszystkie swoje sekrety!
W magazynie
20,00 zł
DJECO Minigrafika -Kolorowanie szlaczków Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
24,00 zł
DJECO Notes z gumką MurielWymiary: 10 x 15cm Ilość stron: 78
W magazynie
33,00 zł
DJECO Welurowa kolorowanka Kraina Czarów Pomysłowe welurowe karty do kolorowania. Welurowe krawędzie na zdjęciach sprawiają, że mały artysta nie wychodzi poza linie, umożliwiając nawet mniejszym dłoniom tworzenie małych dzieł sztuki! W zestawie 5 sztywnych kart do kolorowania. Wiek 6-9 lat Wymiary opakowania  22 x 23 cm
W magazynie
33,00 zł
DJECO Welurowa kolorowanka Piękne Rybki Zestaw do kolorowania z motywem podwodnym. Aksamitne krawędzie doskonale nadają się do pomocy dzieciom w kolorowaniu bez przekraczania linii. Czarne tło aksamitu sprawia, że ​​kolory się wyróżniają. Zestaw zawiera 4 różne obrazy o wymiarach 21 x 28 cm. Wiek: +18 m-cy Wymiary opakowania: 32 x 24 cm
W magazynie
27,00 zł
DJECO kolorowanka z niespodzianką Leśni przyjaciele Zestaw kolorowanek z niespodzianką: pokoloruj, połącz obraz z elementami 3D i zobacz jak pojawi się drugi obraz: niespodzianka gotowa. Zestaw zawiera 4 obrazy do kolorowania.   Wiek: +6 lat Wymiary opakowania: 22 x 23 cm
W magazynie
14,00 zł
Kontrastowa książeczka maluszka Park Książeczka harmonijka to propozycja dla NAJMŁODSZYCH dzieci. Kontrastowe zestawienia bieli, czerni i czerwieni stopniowo wprowadzi maluszka w świat kolorów i kształtów. Książeczka prezentuje świat SYMPATYCZNYCH ZWIERZĄT i ROŚLIN w parku.
W magazynie
22,00 zł
Wspaniały zestaw do malowania/ kolorowania. Obrazki posiadają zaznaczone małe kropeczki, które mają ułatwić zabawę. Pięć obrazków do pokolorowania o wymiarach: 19x14 cm.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 139 elementów