Drewniane miarki wzrostu  Jest 5 produktów.

35,01 zł
GOKI Miarka wzrostu Rakieta Nowa miarka nie tylko umożliwi pomiar wzrostu pociechy, również zabierze Was w kosmiczną podróż pomagając w przemianie pokoju malucha. Nawet podróż w dalekie galaktyki jest możliwa przy odrobinie wyobraźni i odpowiednich dodatków. Jeśli Wasze dziecko pasjonuje się kosmosem, ufoludkami, statkami kosmicznymi ta miarka go ucieszy.
W magazynie
55,01 zł
CLASSIC WORLD Miarka wzrostu Las wykonana z drewna motyw zwierząt zoo stanowi dekorację pokoju podziałka od 80 do 150 cm wiek 2+
W magazynie
55,01 zł
CLASSIC WORLD Miarka wzrostu Zoowykonana z drewna motyw zwierząt zoo stanowi dekorację pokoju podziałka od 80 do 150 cm wiek 2+
W magazynie
47,00 zł
Ta kolorowa i estetycznie wykonana miarka będzie cudownym prezentem dla dziecka. Miarka ma nadrukowaną podziałkę od 70 do 140 cm. Możesz zacząć mierzyć już około półtoraroczne dziecko, aż do osiągnięcia przez nie 1,4 m wysokości, dokumentując przyrost wzrostu pociechy.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
45,01 zł
Sympatyczne krasnoludki nie tylko pięknie przyozdobią ścianę w dziecięcym pokoiku, ale mają również bardziej praktyczne zastosowanie.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów