Drewniane układanki z uchwytami  Jest 47 produktów.

na stronę
34,00 zł
Kolorowa układanka przeznaczona jest specjalnie dla najmłodszych maluszków. Duże, wyposażone w poręczne uchwyty elementy, dziecko powinno dopasować do wydrążonych w drewnianej podstawce miejsc.
W magazynie
35,01 zł
Układanka składa się z 10 kolorowych cyferek z poręcznymi uchwytami ułatwiającymi ich dopasowywanie do otworów umieszczonych w podstawie. Dodatkowo pod każdą z cyferek znajduje się zwierzątko w ilości odpowiadającej każdej z cyfr.
W magazynie
47,99 zł
MOULIN ROTY Puzzle drewniane zwierzątka Zestaw drewnianych puzzli z motywem wesołych zwierzaków. Układanka składa się z 3 elementów o różnych wielkościach, a zadaniem malucha jest takie ich dopasowanie aby rozmiary zwierzątek pasowały do otworów - od najmniejszego do największego.
W magazynie
21,00 zł
Puzzle mają uchwyty, dzięki czemu nawet najmniejsze dzieci nie będą miały problemu z chwyceniem i dopasowaniem elementów do odpowiednich otworów.
W magazynie
22,00 zł
Edukacyjna drewniana układanka dla najmłodszych miłośników zwierząt. Praktyczne uchwyty pomagają w umieszczaniu 4 postaci zwierząt w odpowiednich otworach układanki.
W magazynie
14,00 zł
Puzzle drewniane Samolot 4 el. WYKONANE Z DREWNA POSIADAJĄ BARDZO ŁADNĄ KOLORYSTYKĘ   Układanka posiada uchwyty przymocowane do klocków ułatwiające poruszanie się po tablicy.  
W magazynie
15,01 zł
Puzzle drewniane Autobus szkolny 4 el. WYKONANE Z DREWNA POSIADAJĄ BARDZO ŁADNĄ KOLORYSTYKĘ   Układanka posiada uchwyty przymocowane do klocków ułatwiające poruszanie się po tablicy.
W magazynie
67,00 zł
Każdy element układanki po wyjęciu z miejsca wyda charakterystyczny dla danego pojazdu dźwięk. Zabawa polega na dopasowaniu właściwego elementu do układanki.
W magazynie
37,00 zł
DJECO Drewniana układanka z uchwytami Owady Djeco niezmiennie dba o rozwój i dobre samopoczucie dzieci od ponad pół wieku. Jest to prestiżowa francuska firma z szeroką gamą zabawek i produktów dla najmłodszych.
W magazynie
37,00 zł
DJECO Drewniane puzzle z uchwytami farma Drewniane puzzle z uchwytem- zwierzęta z farmy - walory edukacyjne:rozwój zręczności manulanej,spostrzegawczości, rozpoznawanie kształtów, nazw zwierzątek Wymiary: 29,8 x 7,8 x 1 cm wiek: +12m
W magazynie
24,00 zł
GOKI mała układanka zwierzątkaUkładanka z elementami do wkładania - pies, kaczka, zając, kotek Wymiary: 30 x 10 cm
W magazynie
15,01 zł
Puzzle drewniane Motylek 4 el.EDUKACYJNA TABLICA-UKŁADANKA Z UCHWYTAMI wykonana z drewna. ZAPEWNI DZIECIOM FANTASTYCZNA, WIELOGODZINNĄ ZABAWĘ, POBUDZI WYOBRAŹNIĘ.
W magazynie
37,00 zł
DJECO Drewniane puzzle Morze Drewniane puzzle z uchwytem-morskie zwierzęta walory edukacyjne:rozwój zręczności manualnej, spostrzegawczości, rozpoznawanie kształtów, zwierzątek. Wiek +12 m-cy Wymiary zabawki 29,8 x 7,8 x 1 cm Wymiary opakowania 31,3x9,3x2,8cm
W magazynie
29,00 zł
PLAYME Układanka Pojazdy Układanka drewniana pojazdy. Duże pinezki do łapania dla maluchów. 9 kształtów do dopasowania. Wymiary układanki: 30 cm x 22,5 cm x 2 cm. Atrakcyjna szata graficzna. Bardzo solidne wykonanie. wiek: 12m+
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 47 elementów