Drewniane gry zręcznościowe  Jest 52 produktów.

na stronę
17,99 zł
Chcesz zarazić swoje dziecko entuzjazmem do sportu? Nie ma lepszej opcji niż skakanka! Dzieci uwielbiają je same w sobie, ale proponujemy je w wersji z motywem zwierzaków.
W magazynie
24,00 zł
Zabawa w łapanie pszczółki polega na próbie umieszczenia pszczółki w kwiatku. Zabawka znana już od pokoleń zapewnia doskonałą zabawę nie tylko dzieciom. Drewniana zabawka rozwija zręczność i zdolności motoryczne dziecka.
W magazynie
17,00 zł
Klasyczna drewniana gra znana od wielu lat i wciąż bardzo popularna ze względu na emocje, które wywołuje podczas grania. Do tego przystępna cena - czego chcieć więcej od gry?
W magazynie
36,00 zł
Zadaniem gracza jest ułożyć na grzbiecie osiołka różnokolorowe patyczki tak, aby cała konstrukcja się nie przewróciła. Każdy z graczy dostaje taką samą ilość patyczków. Następnie zawodnicy, jeden po drugim układają je na grzbiecie osiołka, dopóki ten ich nie zrzuci.
W magazynie
15,01 zł
Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka? Podaruj mu super zabawkę zręcznościową! Zabawa nią, jak mało która, rozwija i kształtuje dziecięcą motorykę, wyobraźnię, zręczność i koncentrację. Cała sztuka polega na tym, by jak najdłużej utrzymać w ruchu kręcące się jojo.
W magazynie
95,01 zł
Gra zręcznościowa Tricours, to zabawa ucząca cierpliwości i współdziałania. Gra polega na poprowadzeniu kulki po wyznaczonym kolorystycznie szlaku.
W magazynie
60,00 zł
Drewniana gra zręcznościowa dla całej rodziny. Zadaniem graczy jest załadowanie osiołka wszystkimi akcesoriami tak, aby nie pospadały na ziemię. Zabawa pełna śmiechu gwarantowana!
W magazynie
53,00 zł
Zadaniem gracza jest ułożyć na grzbiecie słonika różnokolorowe patyczki tak, aby cała konstrukcja się nie przewróciła. Każdy z graczy dostaje taką samą ilość patyczków. Następnie zawodnicy, jeden po drugim układają je na grzbiecie słonia, dopóki ten ich nie zrzuci.
W magazynie
22,00 zł
SMALL FOOD Gra Złap Sowę Prosta, ale zabawna gra zręcznościowa to idealne ćwiczenie koordynacji ruchowej i sprawności dla dzieci. Czy łatwo jest złapać sowę? Oczywiście, że nie, choć może się wydawać inaczej. Jak we wszystkim, aby nabrać wprawy potrzeba ćwiczyć, a to wymaga koncentracji i cierpliwości.
W magazynie
49,00 zł
Gra zręcznościowa polegająca na takim poprzeplataniu kolorowych drabinek, aby powstała z nich wieża się nie zachwiała i nie przewróciła.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
43,00 zł
Gra zręcznościowa. Zadaniem gracza jest wyciąganie klocków jedną ręką i układanie ich na szczycie wieży, w taki sposób, aby jej nie zburzyć. Wygrywa ostatnia osoba, której się to uda.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
74,86 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
69,00 zł
Przyjemna i dająca dużo radości gra zręcznościowa dla dzieci. Gra polega na tym, że za pomocą katapult należy umieścić swoją drużynę krasnali w odpowiadających jej kolorami otworach na planszy. To wcale nie takie proste! Gra wymaga skupienia, zręczności, dobrej spostrzegawczości oraz wyczucia w dłoniach.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
15,01 zł
Drewniana zabawka nie tylko dla chłopców. Klasyczna pukawka z korkiem daje wystrzał prawie jak z butelki szampana! Świetna zabawa gwarantowana!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
37,00 zł
Zadaniem gracza jest ułożyć na brzuszku uśmiechniętego księżyca różnokolorowe klocki w kształcie wałeczków tak, by nie stracił on równowagi. Przegrywa ten, kto strąci z księżyca wałeczki!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
39,79 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
43,60 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
34,00 zł
Gra w dunie to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Gra w dunie to nic innego jak dobrze znana nam wszystkim gra w kulki. Wersja firmy Goki pozwala nam grać w kulki nie tylko na powietrzu, ale dzięki dołączonej podstawce możemy korzystać z udanej zabawy również w domu.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
85,01 zł
Gra zręcznościowa "Łowienie rybek w stawie" daje dzieciom możliwość rozegrania prawdziwych zawodów wędkarskich. Stawik tworzą połączone ze sobą drewniane deseczki. Wewnątrz niego mieszkają różne morskie stworzenia.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 21 - 40 z 52 elementów