Drewniane gry i zabawki zręcznościowe  Jest 78 produktów.

na stronę
5,01 zł
Mały drewniany bączek Po wprowadzeniu bączka w ruch, ten szybko się przewraca i po chwili wstaje by kręcić się na swojej nóżce (a może główce?)
W magazynie
3,00 zł
Mini bączek żabka, pszczółka Kolorowy bączek to mała zabawka dostarczająca sporej uciechy.Jest to najmniejsza wersja tradycyjnych bączków do puszczania w całości wykonana z drewna.
W magazynie
9,00 zł
Dwanaście małych klocków z otworami połączonych elastyczną gumką do układania w dowolnych kombinacjach. Zabawka doskonale rozwinie zdolności manualne dziecka.
W magazynie
17,00 zł
Świetna zabawka rozwijająca mięśnie twarzy, prawidłową mimikę- doskonałe wsparcie dla terapii logopedycznej. Cała zabawa polega na odpowiednim dmuchaniu w rurkę tak, aby styropianowa piłeczka unosiła się jak najdłużej w powietrzu.
W magazynie
17,00 zł
Czy wasze dziecko lubi magiczne sztuczki, które przedstawia rodzinie i przyjaciołom? Teraz może zachwycić ich znikającą monetą.
W magazynie
22,00 zł
Kolorowe, drewniane klocki na gumce. Elastyczne elementy pozwalają tworzyć różnorodne kształty. Zabawka rozwija zdolności manualne, wyobraźnię, a także stymuluje koordynację wzrokowo-ruchową.
W magazynie
65,01 zł
Oryginalna edukacyjna zabawka w postaci drewnianego buta-przeszywanki. Świetnie się sprawdzi przy nauce wiązania butów i nawlekania sznurowadeł. Przewlekanie sznureczka przez dziurki rozwija koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne.
W magazynie
99,00 zł
Drewniana układanka zawiera: 28 elementów z obrazkami zwierzątek. Zapakowane w piękne drewniane pudełko - idealne na prezent. Dzięki swej prostocie zabawki drewniane zostawiają mnóstwo przestrzeni dla wyobraźni dziecka. Domino przedstawia ilustracje uroczych zwierzątek.
W magazynie
14,00 zł
Urocze, drewniane zwierzątka, które możemy wprawić w ruch naciskając na kółko znajdujące się w podstawce. Zwierzątko zabawnie zaczyna się wyginać.
W magazynie
65,01 zł
Drewniany zestaw do sznurowania składa się z 4 dziurkowanych tablic w kształcie zwierzątek, 4 sznureczków do nawlekania i 2 guziczków do ozdabiania zwierzątek. Idealne narzędzie do nauki i poznawania nazw zwierząt, kształtów i kolorów.
W magazynie
17,99 zł
Drewniane elastyczne zwierzęta Ta przyjemna zabawka będzie idealna dla ćwiczenia małych paluszków. Elastyczne klocki można przekręcać na wiele sposobów zmieniając kształt całości.
W magazynie
17,99 zł
BAJO Klik-klak niebieski  Załóżna palce drewniane kółeczko, wpraw zawieszone na sznurkach kulki w ruch i klikaj. Klik-klaki Bajo to ukłon w stronę przeszłości, ale w "podrasowanej" formie. Zabawka zręcznościowa jest dobrze wyprofilowana i  Super zabawka, która trenuje zwinność i koordynację ruchową. To także wspaniały pomysł na spędzenie czasu razem!
W magazynie
26,00 zł
GOKI Gra labiryntDrewniana gra zręcznościowa z metalową kuleczką w nowej odsłonie. Tym razem należy przeprowadzić kuleczkę po drewnianym labiryncie tak, aby nie wpadła do przygotowanych zagłębień.
W magazynie
63,00 zł
GOKI Gra magnetyczna Afryka na drewnianej podstawie z labiryntem umieszczone przezroczyste tworzywo kulkę prowadzi się za pomocą magnetycznej pałeczki w labiryncie można prowadzić kulki w dowolny, wymyślony sposób magnetyczna pałeczka przymocowana sznureczkiem do labiryntu
W magazynie
16,00 zł
Bączek drewniany cieniowany Jedna z najstarszych zabawek świata w nowej odsłonie i zminiaturyzowanej wersji - bączek drewniany Bajo w kontrastowych czarno-białych kolorach to świetny pomysł na drobny upominek dla każdego malucha.
W magazynie
16,00 zł
BAJO Drewniany bączek 36660 Jedna z najstarszych zabawek świata w nowej odsłonie i zminiaturyzowanej wersji - bączek drewniany Bajo w ciekawych wzorach i  kolorach to świetny pomysł na drobny upominek dla każdego malucha.
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 78 elementów